Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Juri Loza ja ansambel ''Džemm'' / Юрий Лоза и группа ''Джем''

L 11.3.2017 18:00
Geneva-Keskus, Narva
14.00 - 21.00
Kontserdil kõlavad parimad laulud, mille Juri on kirjutanud oma enam kui 30-aastase lauljakarjääri jooksul. 

Juri Loza on üsna harukordne inimene, kelle loomingutee ei ole kunagi olnud sile ja tasane. Tema valitud muusikažanri ei saa kahe sõnaga iseloomustada. Repertuaaris on nii sügavat psühhologismi täis ballaade ja naljalaule, hinge matvat lüürikat ja kompositsioone, mille irooniline kõla naerab välja lüürilist ellusuhtumist. Laulja muusikastiili eristavad tung rock-n-rolli järele ja lähedus traditsioonilisele bardilaulule. Tulemusena tekivad suurepärased hingelised ballaadid - "Laula mu kitarr" («Пой, моя гитара»), "Ma oskan unistada" («Я умею мечтать»), "Tee" («Дорога»), "Parv" («Плот»), millede eest lauljat armastatakse ja austatakse.

Juri Loza 30-aastase lauljakarjääri jooksul on tal kogunenud pea kakskümmend albumit. Paljud tema kompositsioonid kõlavad tuntud filmides. Muuseas teavad vast vähesed, et just Loza asutas populaarse jalgpalliklubi "Starko" («Старко»), milles mängimist peavad paljud kodumaise ärishow tegelased suureks auks. 

Ostes piletid Juri Loza ja ansambli "Džemm" kontserdile, tulevad tema austajad justkui kohtumisele vana sõbraga - siira, avatud ja alati sõbraliku esinejaga, kes alati tunneb neist rõõmu, ja loomulikult harukordse loomeisiksusega. Juri Loza lood sunnivad tänu neis peituvale loomutruule, lihtsale psühhologismile publikut mõtisklema, annavad võimaluse saada vastused ühtedele või teistele elulistele küsimustele ning end leida ja vaadata ümbritsevale maailmale uue pilguga. Just seetõttu armastavad Loza´d tema austajad - temaga on niivõrd lihtne avada meid ümbritseva maailma piire, tunnetada taas lihtsaid elurõõme. Ärge siis laske mööda laulja harukordset juubelikontserti, milles kõlavad uued ja juba mitme põlvkonna poolt armastatud laulud "Parv" («Плот»), "Sada tundi kahekesi" («Сто часов вдвоем»), "Mälestusväärsed kohad" («Заповедные места») ja paljud teised ...
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Juri Loza ja ansambel ''Džemm'' / Юрий Лоза и группа ''Джем'' L 11.3.2017 18:00 Geneva-Keskus, Narva 14.00 - 21.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Pileti hinnad vahemikus 14 € kuni 21 € (vastavalt istekohale).

Uksed kell 17:40
Kestus 1h 40 min
Sündmus toimub vene keeles
Vanusepiirangut ei ole

Toimumiskoht