Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kristjan Randalu Trio (Eesti-Norra-Soome)

P 14.5.2017 19:00
12.00 - 15.00
Kristjan Randalu Trio
Eesti-Norra-Soome
„Between Three Plagues“
14. mai kell 19.00 ja kell 21.00
Philly Joe´s jazziklubis (Tatari tn 4)Koosseis
Kristjan Randalu – klaver
Mats Eilertsen (Norra) – kontrabass
Markku Ounaskari (Soome) – trummid

Eesti säravaima jazzpianisti Kristjan Randalu rahvusvaheline trio valmistub oma esimese albumi salvestamiseks ja annab Philly Joe´s jazziklubis 2 eksklusiivset kontserti plaanitava plaadi kavaga. See loob suurepärase võimaluse kuulata Tallinnas maailmaklassi muusikuid, kes on mänginud end jäägitult kuulaja südamesse eelnevatel välja müüdud kontsertidel Philly Joe´s hubases jazziklubis.

Randalu trio koosseisu kuuluvad jazzimaailmas hinnatud Mats Eilertsen Norrast ja Markku Ounaskari Soomest. Triosse koondunud muusikuid iseloomustab tundlik nüansirikas mängustiil ja sarnane kõlaesteetika, mis võimaldab esitada väga mitmepalgelist ja nõudlikku muusikat. Rahvusvahelise ansambli esituses kõlab kava “Between Three Plagues”, mis sisaldab eranditult Kristjan Randalu uudisloomingut.

Rahvusvaheliselt vaieldamatult aktiivseim Eesti jazzmuusik Kristjan Randalu on elanud Saksamaal, Inglismaal ja USAs. Ta esineb aktiivselt maailma olulisematel kontserdilavadel ja festivalidel. Muuhulgas on kontserdid viinud teda näiteks Carnegie Halli ning rahvusvaheliste koosseisudega maailma väärikamatele jazzifestivalidele nii Euroopas kui ka näiteks Põhja-Aafrikas ja Hiinas. Randalu koostööpartnerite hulka kuuluvad ka jazzimaalimas suunanäitajatena tuntud saksofonist Dave Liebman, trummar Ari Hoenig, kitarristid Nguyen Le ja Ben Monder, Tuneesia udi-virtuoos Dhafer Youssef, dirigent Kristjan Järvi ja tema Absolute Ensemble. Randalu muusikat kuuleb üle 30 helikandjal.

Kontrabassist Mats Eilertsen (1975) on üks Euroopa silmapaistvamaid ja isikupärasemaid kontrabassiste. Ta on väga oodatud ja nõutud ansamblipartner nii kodumaal Norras kui ka mujal. Eilertseni musitseerimist saab kuulda üle 90 albumil. Tema koostööpartnerite seas on näiteks ECMi artistid Tord Gustavsen, Trygve Seim ja Bobo Stenson. Ta on jaganud kontserdilava ka Pat Metheny, Joshua Redmani, Lee Konitzi, Kenny Wheeleri ja Tomas Stankoga. Kristjan Randalu ja Markku Ounaskariga musitseerib ta ka Trygve Seimi kvartetis. 

Trummar Markku Ounaskari (1967) on üks rahvusvaheliselt tuntumaid soome jazz-muusikuid. Regulaarne koostöö seob teda muusikutega nagu Arve Henriksen, Anders Jormin, Nils Petter Molvaer, Trygve Seim, Markus Stockhausen ja Mats Eilertsen. Ta on esinenud koos mainekate artistidega, nende hulgas Ray Anderson, Lars Danielsson, Marc Ducret, Tim Hagans, Lee Konitz, Sinikka Langeland, Nguyên Lê, Rick Margitza, Ron McClure, Kenny Wheeler ja Tomasz Stanko. Ounaskari on salvestanud üle 50 plaadi, nendest 4 plaadifirmale ECM.

Kuula triot
Kristjan Randalu Trio “Lumi” https://www.youtube.com/watch?v=-zCIxEyZGds
Kristjan Randalu Trio “Partly Clouded” https://www.youtube.com/watch?v=wLCcCAjlp5g
Telesaade MI https://www.youtube.com/watch?v=XzW7oOyIKnY

Vaata lisa
Kristjan Randalu www.randalu.com
Mats Eilertsen www.matseilertsen.no
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Sündmused