Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Mireille Mathieu - Juubelikontsert sümfooniaorkestriga / Мирей Матьё - Юбилейный концерт с симфоническим оркестром

L 11.3.2017 19:00
Tondiraba jäähall, Tallinn
15.00 - 65.00
11.03.2017, 19.00
Tondiraba jäähall
Mireille Mathieu

Juubelikontsert koos sümfooniaorkestriga

Tallinnas esineb juubelikavaga legendaarne Mireille Mathieu!


11. märtsil 2017 esineb Tallinna Tondiraba jäähallis populaarne ja kuulus prantsuse laulja -  võluv Mireille Mathieu. Maailmatähe juubelikontsert toimub sümfooniaorkestri saatel Eesti kõige ruumikamal kontserdiareenil.

Tallinn Contsert Club (TCC.ee) esitleb: prantsuse estraadi supertäht, terve ajastu sümbol ja legend Mireille Mathieu esitab Eestis oma juubelikava.

Kauaoodatud kontsert, millest tõotab tulla aasta üks peamisi muusikasündmusi, toimub Tondiraba jäähallis estraadi- ja sümfooniaorkestri saatel. Kontserdikavas on sellised hitid nagu „Non, je regrette rien“, "Une histoire d'amour", "Ciao, bambino, sorry", "La vie en rose" ja paljud teised.

Kõikjal, kus ülipopulaarne laulja, keda nimetatakse prantsuse laulu saadikuks, ka ei esineks, on saalid alati rahvast tulvil.
Mireille Mathieu´ austajad mäletavad, et nii oli Eestis ka 2011. aastal, kui laulja andis unustamatu kontserdi (kohal oli ka ta ema), mis ei löönud ainult kõiki vaatajarekordeid, vaid ka Tallinna lillemüügirekordeid: lillepoed osteti sõna otseses mõttes tühjaks. Kõik piletid olid välja müüdud juba kuu aega enne prantsuse legendi kontserti. Tookord oli võimatu pileteid hankida spekulantideltki ja saali tuli panna isegi lisakohti.

Seekord on kohalik organisaator otsustanud korraldada Mireille Mathieu´ kontserdi Eesti kõige uuemal ja suuremal areenil, et kõik soovijad saaksid nautida geniaalse laulja võrratut esinemist. Pealegi pööratakse erilist tähelepanu helikvaliteedile. Muutub ju sel õhtul kontserdiareen hubaseks koduvarieteeks. Nagu traditsiooniks on kujunenud, jagab prantsuse estraadilaulja vaatajatega oma südamesoojust ja armastust, mis läheb hinge juba alates tema kaunite ning paljudele tuttavate laulude esimestest akordidest.

Täna esitatakse Mireille Mathieu´ laule saksa, inglise, itaalia, hispaania, soome, jaapani, hiina ja vene keeles.
Tallinnas ootab vaatajaid vapustav kontsert, kus kõlab paljude poolt armastatud prantsuse šansoon võrratu Mireille Mathieu´ esituses.  Kahjuks ei külasta see legendaarne artist Eestit  nii tihti, kui tahaksime, seetõttu on tema kontserdi külastamine parim võimalus kinkida endale ja oma lähedastele unustamatu hubane õhtu, mis jääb mällu, ja seda ilma liialdmata, terveks eluks!

Lugupidamisega Tallinn Contsert Club – teie lemmikartistide parimad kontserdid!

Sündmuse koduleht: http://www.tcc.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Mireille Mathieu - Juubelikontsert sümfooniaorkestriga / Мирей Матьё - Юбилейный концерт с симфоническим оркестром L 11.3.2017 19:00 Tondiraba jäähall, Tallinn 15.00 - 65.00
Partner:
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Istekoht parteris 35 € - 85 €
Istekoht 1. korrusel 35 € - 55 €
Istekoht 2. korrusel 20 € - 40 €


Lisainfo:
Vanusepiirangut ei ole.
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal.
Uksed avatakse kell 17:30
Ürituse algus 19:00. Hilinejaid saali ei lubata!
Kestus 1 h 40 min, vaheajaga
Parter on tõusuta
Piletid müügil ka toimumise päeval kohapeal.
Foto- ja videokaamera - ei ole lubatud.


Ratastoolikohad asuvad sektorite A4 ja B1 taga, saatja pääseb üritusele tasuta ja tema kohad asuvad A4 ja B1 sektoris, reas 7, kohad 1-7. Ratastoolipileteid on võimalik broneerida läbi Piletilevi kontori aadressil info@piletilevi.ee või telefonil 6659534. Ratastoolipiletiga sissepääs peaustest.

NB! I korrusel sektorite A1- A4, B1, B2 osaliselt, C3 osaliselt, C4 ja D1-D4, 1. rea ees on piire, mis on paigaldatud ohutuse tagamiseks.
I korruse sektorite  B2-B4 ja C1-C3 7. rea ees on piire, mis on paigaldatud ohutuse tagamiseks.
II korruse, kõigi 1. rea kohtade ning II korruse vahekäikude kohal asuvate istekohtade ees on piire, mis paigaldatud ohutuse tagamiseks.

Toimumiskoht
Varraku 14 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Tallinn Contsert Club OÜ
Tallinn Contsert Club OÜ
Narva mnt 7a Tallinn 15172 Harjumaa
+372 53428382
tallinncontsert@gmail.com