Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Natalia Vlasova / Наталия Власова c живым концертом ''Я у твоих ног''

R 6.10.2017 19:00
Vene Kultuurikeskus, Tallinn
20.00 - 35.00
6. oktoobril 2017. aastal toimub Tallinnas Vene Kultuurikeskuses Natalia Vlassova eksklusiivne kontsert «Olen su jalge ees».

Unustamatu atmosfäär ning lauljatari hingeminev hääl ja ehe naiselik tundlikkus ootavad teid 2017. aasta 3. veebruaril Tallinnas Vene Kultuurikeskuses, kus toimub Natalia Vlassova eksklusiivne kontsert.

Ta sööstis muusikaolümpose tippu 1999. aastal, kui tema laul «Я у твоих ног» tõusis hitt-paraadide absoluutseks liidriks, võites pikkadeks aastateks publiku armastuse. Muusikatööstuse professionaalide kõrgest hinnangust aga annavad tunnistust auhinnad «Kuldne grammofon» ja «Aasta laul». 

Vene lauljanna, näitleja, muusik, helilooja, oma laulude autor ja  esitaja, juba päris Alla Pugatšova tähelennu alguses märgatud Natalia Vlassova ei lakka kunagi austajaid üllatamast kõige erinevamate projektidega, nende seas duetid Vladimir Presnjakovi, Dmitri Pevtsovi ja Grigori Lepsiga, peaosad teatrilaval ja kinolinal, koostöö ja ühine kontsertakava Valentin Gaftiga, kristlike laulude album, 7 ametlikku albumit, 11 klippi, filmimuusika ja palju muud. 

Ammused lemmikhitid, parimad uued laulud («Я у твоих ног», «Бай-бай», «Прелюдия», «Розовая нежность», «Смелая», «Колкими фразами», «Я бы пела тебе» jt) ja uued eksklusiivsed lavanumbrid kõlavad teile särava püsikollektiivi «Музыканты Седьмого Чувства» saatel.

Natalia Vlassova: «See on minu esimene soolokontsert armsas Tallinnas, linnas, kus möödus suur osa minu lapsepõlvest, koduste tänavate, majade ja inimeste linnas. Publikut ootab kava, mis ei tule kordamisele teistes linnades ja kontserdisaalides. Esitan kõiki mulle kõige kallimaid laule. Kutsun kõiki meie kontserdile!  Kingime üksteisele armastust ja inspiratsiooni!»

Ta tõesti teab, millest laulab. Üle 300 tema enda kirjutatud laulu – need on ju tema enda mõtted ja tunded, kus iga sõna ja iga noot leiab vastukaja osavõtlike inimeste südameis. Olles igal real täiesti siiras, on ta südamelähedane nii naistele kui meestele ja isegi lastele. Tema lummavad, südamesse tungivad laulud on omanäoline katse muuta meie maailm paremaks ja helgemaks. Ja see ei jää kunagi märkamata. Lisaks arvukatele auhindadele laulavad tema laule tuhanded tundekaaslased kogu maailmas ja ootavad kannatamatult tema uusi kontserte. 

Rohkem teavet kontserdi ja Natalia Vlassova loomingu kohta leiate ametlikult kodulehelt: http://www.vlasova.ru
Samuti saab teavet hankida teistelt ametlikelt lehtedelt sotsiaalvõrgustikes:

VIDEO:
https://www.youtube.com/watch?v=tNGuSXUXWLw
https://www.youtube.com/watch?v=qMGNBfUy44s

AMETLIKUD VEEBILEHED SOTSIAALVÕRGUSTIKES:
https://www.youtube.com/channel/UCpjEo_8d_3EX8I4w43Bl89A
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000806206482&fref=pb&hc_location=friends_tab&pnref=friends.all
https://vk.com/vlasova_ru
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Natalia Vlasova / Наталия Власова c живым концертом ''Я у твоих ног'' R 6.10.2017 19:00 Vene Kultuurikeskus, Tallinn 20.00 - 35.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Sündmus toimub vene keeles

Hinnad vahemikus 15 € - 45 €

Lisainfo:
Kestus 3 h
Sissepääs al. 18.00
Tegemist on siseruumides toimuva üritusega.
Pildistamine/ filmimine on lubatud


II rõdu kohad 5-12 ja 53-60 on piiratud nähtavusega.

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Alpha Bravo OÜ
Tina 21a-9 Tallinn 10126 Harjumaa
56167607
alphabravo.ee@gmail.com