Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Nirvana tribute show - 30 aastat Nirvana sünnist

L 17.3.2018 19:00
Tondiraba jäähall, Tallinn
19. MÄRTSIL 1988

TOIMUS COMMUNITY WORLD THEATRE`s (TACOMA.WA)
ANSAMBLI NIRVANA ESIMENE KONTSERT
30 AASTAT NIRVANA SÜNNIST

LEGENDAARNE
CHAD CHANNING
(NIRVANA KUNAGINE TRUMMAR)

JA

MAAILMA PARIM NIRVANA TRIBUUT-BÄND (AXS TV KONKURSI VÕITJA)

THE NIRVANA EXPERIENCE
(TEXAS, USA)

2018. AASTA ON NIRVANA AASTA!

LEGENDAARNE JA MÜSTILINE CHAD CHANNING -- BÄNDI ALGUSAEGADE TRUMMAR JA TAUSTALAULJA -- KINGIB FÄNNIDELE IMELISE RÄNNU NIRVANA ULMEMAAILMA KOOS MAAILMA PARIMAKS TUNNISTATUD TRIBUUT-BÄNDIGA -- THE NIRVANA EXPERIENCE

Nirvana on üks XX sajandi kultuslikumaid ansambleid: kolm muusikut salvestasid oma karjääri jooksul 3 albumit grunge stiilis ja maailm muutus pöördumatult teiseks. Kui teil pole olnud võimalust näha ehtsat NIRVANAt, siis nüüd on selleks parim võimalus.

Legendaarne Chad Channing alustas NIRVANAs 1988. aastal ja oli trummariks nii bändi ühe kultuslikuma albumi "Bleach" välja andnud koosseisus kui bändi esimesel üleriigilisel tuuril. Peale selle on Chad tuntud ka 8 laulu autorina, nende seas NIRVANA megahitt "With the Light Out", samuti laulu "Silver" teksti kaasautorina. Tema häält võib kuulda Dave Grohli asemel bändi parimal albumil "Nevermind" lauludes "In Bloom", "Breed", "Lithium" ja "Stay Away" ning suuremal osal hilisematest taasväljaannetest ja kompilatsioonidest kuni 1993. aastani. Pikka aega ei esitanud Chad Channing oma kuulsa bändi laule, vaid keskendus oma uuele ansamblile “Before Cars”, kuid ei suutnud ära öelda NIRVANA 30. aastapäevale pühendatud tuuri korraldajatele ning nõustus esitama nii omaenda loomingut kui teisigi grungekuningate surematuid hitte.

Selleks ei saanud paremini sobida keegi teine kui kogu USA -- grunge´i kodumaa -- poolt parima NIRVANA tribuut-bändi konkursi võitjaks valitud ansambel THE NIRVANA EXPERIENCE. Konkursi korraldas telekanal AXS saates "THE WORLD GREATEST NIRVANA TRIBUTE" 2014. aastal. Ühtlasi püstitas see Texase bänd Ameerika rekordi piletite läbimüügi kiiruse poolest -- piletid nende kontserdile maailmakuulsasse Hollywoodi ööklubisse "Whisky a GO-GO" müüdi läbi kiiremini kui ühelgi teisel esinejal kolme eelneva aasta jooksul. NIRVANA sõu taasesitus on vapustavalt identne ka kõla poolest, jа Chad Channingi lavaletulek tõotab kõigile fännidele Kurt Cobaini ja Krist Novoselici nähtamatut, ent selgelt tuntavat juuresolekut.


https://www.facebook.com/thenirvanaexperience/

https://www.youtube.com/watch?v=03nWXUaoVvg&t=24s
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Nirvana tribute show - 30 aastat Nirvana sünnist L 17.3.2018 19:00 Tondiraba jäähall, Tallinn 25.10 - 45.10
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

SOODUSPAKKUMINE:
Perioodil 04.12-31.12  kõik piletid -20% soodsamad!

(hinnad süsteemis on juba soodustusega)

Piletite hinnad
• SEISUKOHT 30 €
• Istekoht parteris 34,5 € - 44,5 € (vastavalt istekohale). NB! Istekohd asuvad seisukohtade taga
• Istekoht 1. korrusel 24,5 € - 39,5 € (vastavalt asukohale)

Hea teada:

Sissepääs alates 5 eluaastast
Uksed avatakse kell 17:30
Kestus koos vaheajaga umbes 2h
Vaheaeg 30 min
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
Parter on tõusuta


Ratastoolikohad asuvad sektorite A4 ja B1 taga. Ratastooli saatja saab istuda A4 ja B1 sektorite, 7 reas, kohtadel 1-7. Ratastoolipileteid on võimalik broneerida läbi Piletilevi kontori aadressil info@piletilevi.ee või telefonil 6659534. Ratastoolipiletiga sissepääs peaustest.

NB! I korrusel sektorite A1- A4, B1, B2 osaliselt, C3 osaliselt, C4 ja D1-D4, 1. rea ees on piire, mis on paigaldatud ohutuse tagamiseks.
I korruse sektorite  B2-B4 ja C1-C3 7. rea ees on piire, mis on paigaldatud ohutuse tagamiseks.
II korruse, kõigi 1. rea kohtade ning II korruse vahekäikude kohal asuvate istekohtade ees on piire, mis paigaldatud ohutuse tagamiseks.

Toimumiskoht
Varraku 14 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Megatek Eesti Grupp OÜ
Tornimäe 7-43 Tallinn Harjumaa
58817161
jelena@megatekeesti.ee