Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Oleg Gazmanov - juubelituur 65 / Олег Газманов - Юбилейный тур 65

P 12.3.2017 19:00
Tondiraba jäähall, Tallinn
13.60 - 40.80
Kontsert Jackpot! Ainult kuni 20.02 kõik piletid -24% soodsamad!
Kätte on jõudnud aeg napsata endale jackpot!
Pileti ostmisel kirjutada väljale (soodus)kood kampaaniakood "jackpot” ja valida hinna tüüp "ERIHIND"


***
12.03.2017
Tondiraba areen
Oleg Gazmanov – juubelituur 65

Tallinnas esineb juubelikontserdiga Oleg Gazmanov!

Juubelituuri raames esineb 12. märtsil Tallinnas suure kontserdiga Venemaa rahvakunstnik Oleg Gazmanov. Laulja soov on tähistada oma juubelit koos kohalike austajatega, seetõttu toimub kauaoodatud kontsert kõige suuremal väljakul – Tondiraba areenil. 

Suur juubelikontsert otsustati korraldada kõige moodsamal ja ruumikamal väljakul, sest eelmine kord ei pääsenud paljud artisti austajad ta kontserdile – piletid olid välja müüdud.

Pole ka mingi ime, sest Oleg Gazmanov on populaarne juba palju aastaid. Tänini on ta kontsertidel saalid ja staadionid rahvast tulvil.

Juubelikontserdil Tallinnas avab artist teile oma hinge, laulab sellest, mis kõige kallim ja südamelähedasem – armastusest, sõprusest, kodust, romantikast. Mõistagi tulevad esitamisele ka ammu armsaks saanud hitid, mida nimetatakse terveks epohhiks: „Eskadron“, „Ohvitserid“, „Jessauul“, „Moskva“, „Ema“, „Moi hram“ („Minu pühamu“), „Jedinstvennaja“ („Ainuke“), „Moi jasnõje dni“ („Minu helged päevad“), "Morjatška“ („Merenaine“), „Svežij veter“ („Värske tuul“) ja paljud teised.

Tondiraba areenil ootab teid uskumatu energeetika, mis on kõikidel Gazmanovi kontsertidel. Kes on Oleg Gazmanovi ja ansambli Eskadron kontserdil käinud, see teab, aga kes pole, siis on tulnud aeg see viga parandada. Te ei kahetse! Sest juba esimesest laulust peale sugeneb saali kordumatu atmosfäär. Pealegi on eesseisev kontsert eriti pidulik.
Praegu on Oleg Gazmanov üks silmapaistvamaid artiste, keda pole vaja tutvustada. Ta on Venemaa rahvakunstnik, Venemaa Au ordeni kavaler, festivali Aasta Laul 15-kordne laureaat, rahvusliku preemia Ovatsioon seitsmekordne võitja, ühe autoriteetseima rahvusvahelise festivali "The World Music Awards“ laureaat, UNICEFi lastefondi hea tahte saadik Venemaal.

12. märtsil kutsub Oleg Gazmanov Tallinna elanikke ja külalisi oma juubelikontserdile, mis toimub Tondiraba areenil. See pühapäevaõhtu tuleb gazmanovlikult värvikas, siiras ja muusikaline! Tulge oma lemmikartisti õnnitlema!
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Oleg Gazmanov - juubelituur 65 / Олег Газманов - Юбилейный тур 65 P 12.3.2017 19:00 Tondiraba jäähall, Tallinn 13.60 - 40.80
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Kuni 28.02 (k.a.) kõik hinnad 15% soodsamad
(hinnad süsteemis on juba soodustusega)Istekoht Parteris 16 € - 48 € (vastavalt asukohale)
Istekoht 1. korrusel 20 € - 32 € (vastavalt asukohale)
Istekoht 2. korrusel 14 € - 26 € (vastavalt asukohale)


Lisainfo:
Vanusepiirangut ei ole.
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal.
Uksed avatakse kell 17:30
Ürituse algus 19:00. Hilinejaid saali ei lubata!
Kestus 100 min, vaheaega ei ole
NB! Parter on tõusuta
Piletid müügil ka toimumise päeval kohapeal.
Foto- ja videokaamera - ei ole lubatud.

Ratastoolikohad asuvad sektorite A4 ja B1 taga, saatja pääseb üritusele tasuta ja tema kohad asuvad A4 ja B1 sektoris, reas 7, kohad 1-7. Ratastoolipileteid on võimalik broneerida läbi Piletilevi kontori aadressil info@piletilevi.ee või telefonil 6659534. Ratastoolipiletiga sissepääs peaustest.

NB! I korrusel sektorite A1- A4, B1, B2 osaliselt, C3 osaliselt, C4 ja D1-D4, 1. rea ees on piire, mis on paigaldatud ohutuse tagamiseks.
I korruse sektorite  B2-B4 ja C1-C3 7. rea ees on piire, mis on paigaldatud ohutuse tagamiseks.
II korruse, kõigi 1. rea kohtade ning II korruse vahekäikude kohal asuvate istekohtade ees on piire, mis paigaldatud ohutuse tagamiseks.

Toimumiskoht
Varraku 14 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Worex Music OÜ
Nõmme tee 48-35 Tallinn 13417 Harjumaa
+372 53428382
worexmusic@gmail.com