Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

RAMMSTEIN

P 11.6.2017 16:00
Tallinna Lauluväljak
Välja müüdud

RAMMSTEIN ESINEB SUVEL TALLINNA LAULUVÄLJAKUL ESIMESE JA AINSA VÄLISHOWGA BALTIKUMIS!

Pühapäeval, 11. juunil, esineb Tallinna Lauluväljakul sakslaste au ja uhkus RAMMSTEIN. Saksa industriaalroki lipulaev külastab Eestit esimest korda üle seitsme aasta. Tallinna kontsert saab olema Rammsteini esimene ja ainus välishow Baltikumis. Erikülalistena astuvad üles MUSTASCH Rootsist ning WINNY PUHH Eestist. 

KONTSERT ON VÄLJA MÜÜDUD! KOHAPEAL PILETEID EI MÜÜDA.


AJAKAVA:
16:00  väravad
19:00  Winny Puhh (est)
20:00  Mustasch (swe)
21:30  RAMMSTEIN (ger)
23:59  ürituse lõpp


Rammstein on hästi tuntud oma suurejooneliste live-lavastuste poolest, mille põhielementideks on alati viimse detailini lihvitud püro- ja tule- ning valgusefektid, mastaapsed lavakonstruktsioonid, provokatiivsed lavakostüümid ning rammsteinilik muusika. Kuid lavashow keskel on alati need kuus bändiliiget - Till Lindemann, Flake Lorenz, Christoph Schneider, Paul Landers, Richard Z. Kruspe ja Oliver Riedel - see loovelement, mille ümber kõik ülejäänu pöörleb. Muusikute endi sõnul leidub inimesi, kes arvavad, et nad on tõeliselt naljakad ning inimesi, kes arvavad just vastupidi, et nad on uskumatult tõsised. “Ehk siis see kõik keskendub isiklikul arvamusel. Usun, et meid tunnustatakse justkui peeglina - ükskõik mis nägemus või ettekujutus inimestel on, see peegeldub neile otse tagasi...”, ütles Paul Landers.

Kahe aastakümne vältel kestnud karjääri jooksul on Rammstein tõusnud hiigelsuure rokkpüramiidi tippu, saavutades stuudioalbumite ja DVD-plaatide müügi miljonites, olles peaesinejaks suurfestivalidel ja esinedes suuremates kontsertpaikades üle maailma. Rammstein on rajanud ennast tipptasemel meelelahutajaks, kes läheneb muusikale kui kunstile - nende enda “kunstile”, mis on suurem kui maailm ise. Dramaatiline, oma mõõdult eepiline ning võimeline puudutama kõiki inimtajusid.

Iga Rammsteini kontsert on ühtmoodi tume ja sünge ning imetlusväärselt muinasjutuline - provokatiivsusega maitsestatud, ärge-proovige-seda-kodus-järgi teatraalne lavashow, mis on täis kõikehõlmava bensiini aroomi. Live Nation Baltic peapromootori Eva Palm sõnul esineb suvel 2017 Rammstein vaid valitud riikides. “Mul on ülimalt hea meelt, et bänd, keda oleme oodanud tagasi seitse pikka aastat, naaseb maarjamaale ning seda võimsamalt kui kunagi varem. Rammstein on Eestis ülipopulaarne, seda tõestavad ka kolm väljamüüdud showd Saku Suurhallis aastail 2001, 2004 ja 2010. Nüüd tuleb saksa ansambel Tallinnasse veelgi võimsama live-lavastusega, sest tegemist on Baltikumi esimese ning ainsa välishowga. Rammstein Lauluväljakul – seda peab nägema!”

Kontserdil Tallinna Lauluväljakul kõlavad Rammsteini kõige suuremad hitid, sealhulgas “Du hast”, “Links 2-3-4”, “Ich will”, “Sonne”, “Mein Herz brennt” jpt. Kontsert on jälgitav lauluväljaku nõlva poolelt ehk lava ehitatakse seljaga laulukaare poole.

Kontserdile on müügil nii seisupiletid kui ka piiratud mahtuvusega fännitsooni ja katusega VIP-tribüüni pääsmed.

Kontserti toetavad Star FM ja SKY Радио

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
RAMMSTEIN P 11.6.2017 16:00 Tallinna Lauluväljak 249.00
Välja müüdud
Hinnainfo

NB! Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet, k.a. sülelapsel. 
Vanusepiirangut pole.
Korraldaja ei soovita valju heli ja rahvamasside tõttu kaasa võtta sülelapsi, samuti on lapsevankrid tülikad ja ohtlikud rahva sees.

LOE! RAMMSTEINi Tallinna kontserdi külastaja meelespea

Kontserdile ei pääse, kui teil on kaasas:
vihmavarje
foto-, audio- ja videosalvestustehnikat (va. mobiiltelefonid ja seebikarbid)
oma sööki ja jooki
tuli- ja külmrelvi
pürotehnikat
vilkuvaid laserpulki
ohtlikke aineid ja esemeid,
alkoholi ja narkootikume
loomi
jalgrattaid, rulluiske ja rulasid
liigset pagasit

Kontserdile ei pääse tugevas joobes, agressiivselt käituvad või teisi häirivad isikud.

AJAKAVA:
16:00  väravad
19:00  Winny Puhh (est)
20:00  Mustasch (swe)
21:30  RAMMSTEIN (ger)
23:59  ürituse lõpp

Kontsert on jälgitav Lauluväljaku nõlva poolelt ehk lava ehitatakse seljaga laulukaare poole.


PILETIHINNAD

Seisupilet 69 €  
seisukohad on välja müüdud!

Fännitsoon 99 €
piiratud mahtuvusega ala lava ees
fännitsoon on välja müüdud!

VIP 249 €
VIP-pakett sisaldab: istekohta katusega VIP-tribüünil, VIP-parkla kohta, VIP-sissepääsu, VIP-kaelakaarti (suveniir, mis ei ole pääse sündmusele), vihmakeepi, tervitusjooki, eraldi baari ja tualetti tribüüni juures ning pääsu fännitsooni.
VIP-paketid on välja müüdud!

Sissepääs ratastooliga olemas, soodustusi sissepääsul ei ole. Ratastoolis inimestele on piiratud arv kohti invatribüünil (invatribüün on välja müüdud!). Sissepääsul kontrollitakse invatõendi olemasolu. Hea ligipääsetuvusega tualetid asuvad tribüüni läheduses. Saatja pääseb kontserdialale tasuta.

Raske ja sügava nägemispuudega isiku saatja pääseb kontserdile koos nägemispuudega isikuga ühe piletiga. Selleks tuleb esitada sissepääsul rasket või sügavat nägemispuuet tõendav dokument, isikuttõendav dokument ja kehtiv ürituse pääse. Rasket või sügavat nägemispuuet tõendavaks dokumendiks loetakse, kas pensionitunnistust või puude raskusastme määramise otsuse lehekülge, kus on märgitud isikule määratud nägemispuue ja selle raskusaste.

Korraldaja koduleht: www.fbi.ee 

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Toimumiskoht
Narva mnt 95 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Estonia pst 9 Tallinn 10143 Harju
+372 6155100
fbi@bdg.ee