Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

''Rock Hitid'' IP Orchestra, Jõhvi Kontserdimaja

P 2.4.2017 19:00
Jõhvi Kontserdimaja
12.00 - 22.50
St Peterburi sümfooniaorkester Igor Ponomarenko (IP orchestra) dirigeerimisel, bränd mitte ainult Venemaal, vaid ka mujal. Kollektiiv on esinenud viiel kontinendil, maailma parimatel kontsertväljakutel ja on pälvinud kiitvaid hinnanguid nii kriitikutelt kui ka kontsertide külalistelt.

Igor Panomarenko, kes on orkestri dirigent ja rajaja, on maailmas klassikalises muusikas tuntud isiksus. Ta oli maailmakuulsa kollektiivi "Terem Kvartett" solist selle algusest peale 13 aasta vältel.

Show „Sümfoonilised roki hitid“ kavas on kaasaegne rokkmuusika. Teieni jõuavad võimsad helid professionaalsete muusikute esituses: viiulite küllus, altviiulite karmid helid, tšellode sarmikus, kontrabasside võimsus ja roki rütmid trummidel.

Kõik see teeb show-kontserdi „Sümfoonilised roki hitid“ rikkalikuks ja värvikaks ning legendaarne rokkmuusika muutub veelgi plahvatuslikumaks.

Külastajad saavad unikaalse võimaluse kuulata maailma tasemel rokk-hitte hoopis erineval moel. Eelseisvad sündmused loovad erksa meeleolu, mis annab edasi rokkmuusika tõelist energiat. «IP ORCHESTRA» sümfoonia muusikud esitavad vastavaid arranžeeringuid selliselt, et Teid korduvalt meeletute rokk-hittide helidega üllatada!

Selle sümfooniaorkestri esinemine lummab kuulajaid oma positiivsuse ja suurepärase meeleoluga.
Kontserdi „Sümfoonilised roki hitid“ rock show kavas on: Scorpions, Nirvana, The Beatles, Pink Floyd, Doors, Queen, AC/DC, Metallica, Deep Purple, Led Zeppelin, Uriah Heep, Rolling Stones, Bon Jovi ja palju teisi kuulsusi.

Kõiki külalisi ootavad ees kuulsate rokkansamblite armastatud kompositsioonid ja laulud sümfooniaorkestri uues esituses.

Tõelistele rokifännidele aitab erilist atmosfääri luua selleks puhuks spetsiaalselt lavastatud kontsert-show ideaalsete video- ja fotoefektidega ning kuulsate rokkansamblite videoklippidega suurel ekraanil.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
''Rock Hitid'' IP Orchestra, Jõhvi Kontserdimaja P 2.4.2017 19:00 Jõhvi Kontserdimaja 12.00 - 22.50
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Perioodil 27.03 kell 15:00 - 30.03 valitud kohad 25% soodsamad
(hinnad süsteemis on juba soodustusega)


Sooduspakkumine! Kuni 27.02 kõik piletid rõdudel hinnaga 22 €!

Hinnad vahemikus 22 - 43 EUR, olenevalt istekohast.

Lisainfo:
Uksed avatakse kl. 18:00
Üritus kestab 1,50 tundi.
Üritusel on 1 vaheaeg, 30 minutit

Sündmuse korraldaja
Megatek Eesti Grupp OÜ
Tornimäe 7-43 Tallinn Harjumaa
58817161
jelena@megatekeesti.ee