Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

TANEL PADAR BLUES BAND

R 26.5.2017 23:00
Muusikaklubi Clazz
12.00
TANEL PADAR BLUES BAND – suvehooaja alguspidu Clazzis!

Tanel Padarile meeldib bluus. Ta suudab bluusihitte laulda tõelise ehedusega, tehes silmad ette nii mõnelegi elukutselisele bluusilauljale. Tegelikult on bluus alati olnud Taneli salaarmastus ja Tanel Padar Blues Band on pool-põrandaalune viis selle väljaelamiseks. See on eelkõige sõpruskonna heatuju-ettevõtmine, mille iga kontserdi repertuaar pannakse kokku eranditult lugudest, mis kõigile osalistele erinevatel põhjustel vägagi korda lähevad. Üheskoos kaevatakse bluusi kullafondidest välja valitud palasid ning garanteeritakse klassikat juuretruu originaalloominguga. Bändi repertuaari on lisandunud palju omaloomingut, kuna TPBB sai valmis ka oma esimese albumi “Gold’n’Fish”. Tanel Padar Blues Bandi esinemisi saadab alati kõrge professionaalne tase, sest muusikud teevad kontserte eksklusiivselt ja suure naudinguga.

Laudu on võimalik selleks ürituseks broneerida clazz@clazz.ee. Broneerimisel tuleb saata Piletilevi eelmüügipileti number. Broneeringuid võtame vastu hiljemalt 21:30ks.

Pilet eelmüügist 12€. Eelmüügi pilet ei taga istekohta lauas.

Sissepääs alates 21. eluaastast.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
TANEL PADAR BLUES BAND R 26.5.2017 23:00 Muusikaklubi Clazz 12.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Pilet 12€ (Eelmüügi pilet ei taga istekohta lauas)

Uksed kell 18:00

Sissepääs alates 21.eluaastast.

Laudu on võimalik selleks ürituseks broneerida clazz@clazz.ee. Broneerimisel tuleb saata Piletilevi eelmüügipileti number. Broneeringuid võetakse vastu hiljemalt 21:30ks.

Toimumiskoht
Vana turg 2 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Tresmark OÜ
Mere pst 6e Tallinn Harjumaa
+372 6660003
clazz@clazz.ee