Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Tõnis Mägi, Põlva Muusikakooli keelpilliorkester, Gram of Fun

N 8.12.2016 19:00
Mooste folgikoda Põlvamaal
10.00
Tõnis Mägi, Põlva Muusikakooli keelpilliorkester, Gram of Fun

8. detsembril toimub Mooste Folgikojas taas üks suurejooneline kontsert, kus Põlva Muusikakooli keelpilliorkestri (dirigent Riivo Jõgi) saatel astuvad üles Tõnis Mägi ning vokaalansambel Gram of Fun. Repertuaaris leidub teoseid igale maitsele, kuulda saab ka talvisemat atmosfääri loovat muusikat. Ettekandele tuleb kindlasti ka Mägi kaalukamaid ja tähtsamaid teoseid, mis on võitnud koha iga eestlase südames.
Olete lahkesti palutud kontserdist osa saama!

Tõnis Mägi – legend!

Põlva Muusikakooli keelpilliorkester – selle asutas 2013. aastal dirigent ja helilooja Riivo Jõgi. Orkestri tegevuses osalevad kooli õpilased, vilistlased ja ka õpetajad. Aastate jooksul on orkester andnud kontserte nii kodu- kui välismaal ning muuhulgas saatnud artiste nagu Ott Lepland, Ivo Linna, Tõnis Mägi, Uku Suviste, Jüri Pootsman, Liisi Koikson, Kait Tamra jpt.

Vokaalansambel Gram of Fun – Põlva ja Räpina muusikakoolide baasil loodud ansambel, mis koosneb seitsmest laulusolistist: Marilill Suvi, Liis Tintso, Kristina Bianca Rantala, Kadi Kaldmäe, Marike Peedosaar, Hedvig-Hanna Raud ja Kristi Raias, ansambli juhendajad on Riivo Jõgi ja Margot Suur.
Gram of Funi suuremate saavutuste hulka kuuluvad Grand Prix võidud kahel järjestikusel Alo Mattiiseni nim vokaalansamblite konkursil (2015, 2016) ning samaväärsed sooritused solistide ja ansamblite konkursil nii Vilniuses kui ka Kaunases (2016).
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Tõnis Mägi, Põlva Muusikakooli keelpilliorkester, Gram of Fun N 8.12.2016 19:00 Mooste folgikoda Põlvamaal 10.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Täishind: 10€

Uksed avatakse: 18:00
Ürituse algus: 19:00
Kestus: 1h 30min

Lastele vanuses 7.a. (k.a) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles.

Sündmuse korraldaja
OÜ Grande Music
Soesaare küla Põlva 63222 Põlvamaa
riivo.jogi@gmail.com