Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

TOTO - 40 Trips Around The Sun Tour

E 12.2.2018 19:00
Nordea Kontserdimaja, Tallinn

ROKKANSAMBEL TOTO ESINEB 40. JUUBELITUURI RAAMES NORDEA KONTSERDIMAJAS

12. veebruaril esineb Tallinnas, Nordea Kontserdimajas, poproki suurnimi TOTO. Eestisse jõuab Ameerika ansambel uue suurejoonelise maailmaturnee raames, mis kannab nime “40 Trips Around the Sun Tour” ning on pühendatud bändi 40. juubelile. 

MÜÜGIL VIIMASED 70 PILETIT!Tänavu möödub nelikümmend aastat ansambli loomisest ning aastal 2018 tähistab TOTO neljakümne aasta möödumist omanimelise debüütalbumi ning maailmahitiks saanud esiksingli “Hold The Line” ilmumisest. Suure juubeli puhul siirdub bänd oma viimase aja suurimale maailmatuurile, mis saab alguse veebruarikuus Euroopas. Suure juubeli puhul lastakse välja ka uus album, mis hakkab sisaldama ansambli remasterdatud hitte ning seni avaldamata uusi lugusid.“Mõeldes juba neli aastakümmet kestvale karjäärile ning edule, oleme heas mõttes šokis ning elevil saabuva juubeli pärast. Eelseisvad juubelishowd saavad olema väga erilised nii bändiliikmete kui ka kõikide meie fännide jaoks. Põnev on taas koos stuudios töötada vanade hittide kallal ja salvestada uut muusikat ning seejärel väga suurele tuurile minna”, ütles TOTO asutajaliige Steve Lukather.

TOTO jääb ka tänapäeval üheks maailma edukaimaks ansambliks plaadi- ja kontserttuuride müüginumbrite poolest. TOTO muusikud on nii iseseisvalt kui ka ansambliliikmetena andnud väga suure panuse pop- ja rokk-kultuuri kujundamisele ning mõjutanud selle arengut, olles osalised erinevate artistide hämmastava koguse - viie tuhande (!) – albumi salvestamisel. Nende tööde seas on ka Michael Jacksoni “Thriller”. Kokku on tänaseks päevaks TOTO liikmete osalemisel salvestatud albumite müüginumbrid ületanud pool miljardit eksemplari, olles ka üle kahesaja korra nomineeritud Grammy auhinnale.Paljud tänapäeva esinejad kasutavad ansambli loomingut kui etaloni oma materjali salvestamisel ja produtseerimisel. TOTO on saanud muusikalise usaldusväärsuse sünonüümiks - bänd, kes jätkab muusikatööstuse poolt paika pandud standardite ületamist. TOTO on popkultuur, üks vähestest 70ndate bändidest, kes on püsima jäänud vaatamata muutuvatele muusikatrendidele ja -stiilidele ning kes naudib edukat karjääri ka 40 aastat pärast bändi asutamist. Seda koos mitmest põlvkonnast pärit fännidega üle terve maailma.

Tallinnasse jõuab TOTO koosseisus Joseph Williams (vokaal), David Paich (klahvpillid, vokaal), Steve Porcaro (klahvpillid), Steve Lukather (kitarr, vokaal), Lenny Castro (löökpillid), Warren Ham (saksofon), Shem von Schroeck (basskitarr) ja Shannon Forrest (trummid).

Juubelishow raames kõlavad 12. veebruaril Nordea Kontserdimaja laval ansambli suurimad hitid, sealhulgas sellised poproki klassikalised palad nagu “Africa”, “Rosanna”, “Hold The Line”, “Stop Loving You” jpt.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
TOTO - 40 Trips Around The Sun Tour E 12.2.2018 19:00 Nordea Kontserdimaja, Tallinn 49.50 - 59.50
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

PILETIHINNAD
(piletihindadele lisanduvad Piletilevi ja Nordea Kontserdimaja vältimatud lisatasud 1 €)

49 - 59 €

AJAKAVA:
18:00 avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 algab kontsert. hilinejaid saali ei lubata! vabandame!
21:30 ürituse orienteeruv lõpp

Ürituse lisainfo:
▪     Vanusepiirang puudub.
▪     Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, sh. sülelapsel
▪     Hilinejaid saali ei lubata!
▪     Pildistamine ja filmimine ei ole lubatud
▪     Ratastoolis külastaja ja vaegnägijast külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
▪     I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire

Kõikidele Nordea Kontserdimajas toimuvate ürituste piletihindadele lisandub teenustasu 0.50€/ pilet.

Korraldaja koduleht: www.fbi.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Toimumiskoht
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Estonia pst 9 Tallinn 10143 Harju
+372 6155100
fbi@bdg.ee