Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Valeri Meladze ''Minu vend'' / Валерий Меладзе ''Мой брат''

T 17.10.2017 19:00
Nordea Kontserdimaja, Tallinn
Tallinnas ja Tartus esineb kavaga „Minu vend“ Valeri Meladze

Selle aasta sügisel ootab Eestit tähelepanuväärne ja suur kontsert. Tallinnas ja Tartus esineb üks armastatumaid ja populaarsemaid vene artiste, Venemaa teeneline kunstnik Valeri Meladze. Tõeline mees, romantiline, temperamentne ja samas intelligentne, tutvustab ta kuulajaid oma uue kavaga „Minu vend“.

17. oktoobril Tallinnas Nordea kontserdimajas
18. oktoobril Tartus Vanemuise kontserdimajas

Suure hääleulatuse ja haruldase tämbriga uskumatult karismaatiline viimane romantik Valeri Meladze tuleb juba sel sügisel Tallinna ja Tartusse oma uue kavaga „Minu vend“.

See kava sai selle aasta kevadel Moskva Crocus City Hallis vapustava edu osaliseks: kõik piletid olid välja müüdud. Nüüd ootab see grandioosne kontsert ka Tallinna ja Tartu kuulajaid. Meladze loomingut hinnatakse Eestis kõrgelt. Tema uskumatut edu arvestades tuleks piletite soetamisele juba varakult mõelda.

Teid ootab uskumatult sensuaalne, tähelepanuväärne ja unustamatu kontsert. Tallinnas ja Tartus kõlavad nii uued kui kõige tuntumad ja armastatumad laulud: „Sera´“, „Ja ne mogu bez tebja“ („Ma ei saa sinuta“),  „Pritjaženija bolše net“ („Tõmmet pole enam“), „Vopreki“ („Sellest hoolimata“), „Nebesa“ („Taevalaotus“) ja paljud teised hitid. Kõikides nendes lugudes on osake meist, Valeri siirus ja muidugi armastus.

Kontserdil kõlab kindlasti ka lugu „Minu vend“, mille järgi kava on pealkirja saanud. Muide, Crocus City Halli kontserdil esitasid vennad Meladzed seda koos. Venna Konstantini ilmumine lavale tekitas saalis emotsioonide tulva – saal lausa rõkkas kiiduavaldustest!

Või veel! Vennad töötavad koos juba 30 aastat ja iga uus laul saab kohe hitiks. Edu saladus peitub ühelt poolt Konstantini kordumatutes ja sügavasisulistes lauludes, teisalt Valeri professionaalsetes ja isiklikes omadustes. Ühe heliloojaanne ja teise harvaesineva tämbriga vaimustav hääl on peene ja ainulaadse stiili näide.

„Meie Kostjaga oleme alati täiesti erinevad olnud,“ räägib Valeri. „Ainus asi, mis meid ühendab, on muusika. Me kuulasime head muusikat, stiilist sõltumata. Sellest piisas, et liita meid kogu eluks. Isegi nüüd, kui elame erinevates linnades ja erinevates riikides, oleme lahutamatu tervik“.

Sel sügisel saate nautida lüürilist, romantilist ja meeliliigutavat esitust, mis puudutab hingesügavusi, olles samal ajal alati aktuaalne ja värske.

Saavad olema lilled ja aplaus, naeratused ja kurbus, soojad tunded ja tormilised emotsioonid. Kõik täpselt nii nagu Valeri lauludes. Ärge magage maha ilusat ja meeldejäävat kontserti. Grusiinid teavad, mis on emotsioonid, ja kus on Valeri, seal pole tunnetel üldse mingeid piire. Tallinna ja Tartu kontsertidel ootab teid üllatus ja hulganisti unustamatuid muljeid.

Sündmuse koduleht: http://www.tcc.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Valeri Meladze ''Minu vend'' / Валерий Меладзе ''Мой брат'' T 17.10.2017 19:00 Nordea Kontserdimaja, Tallinn 25.50
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Vaheaega ei ole
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
20:40 Orienteeruv lõpp


• Vanusepiirangut ei ole
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Üritus toimub vene keeles
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee                                             
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire

Kõikidele Nordea Kontserdimajas toimuvate ürituste piletihindadele lisandub teenustasu 0.50€/ pilet.

Toimumiskoht
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Tallinn Contsert Club OÜ
Tallinn Contsert Club OÜ
Narva mnt 7a Tallinn 15172 Harjumaa
+372 53428382
tallinncontsert@gmail.com