Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Queen + Adam Lambert

P 5.6.2016 16:00
Tallinna Lauluväljak
59.00 - 249.00

Juunis annab Tallinna Lauluväljakul Baltikumi ainsa kontserdi legendaarne QUEEN koos Adam Lambertiga

Suvi saab võimsa alguse Tallinna Lauluväljakul, kus 5. juunil astub üles rockmuusika üks legendaarsemaid bände QUEEN koos Adam Lambertiga. 

“Meil on südamest hea meel kuulutada välja nii erakordne kontsert Tallinnas. Lauluväljakul tulevad juunikuus esitusele Queeni surematud hitid “We Will Rock You”, “I Want To Break Free”, “Under Pressure”, “Bohemian Rhapsody”, “We Are The Champions” ja paljud teised. Eriline rõõm on selle üle, et kui üldiselt esineb Queen Euroopas vaid suurtel festivalidel, siis Tallinnas antakse võimas soolokontsert. Raske on leida Queenist suurema märgilise tähendusega bändi maailmas. Olen veendunud, et saame väga liigutava elamuse osaliseks,” kommenteerib Live Nation Estonia peapromootor Eva Palm.

Queeni üle 40 aasta kestnud karjäär on tõeliselt muljetavaldav. Sadades miljonites müüdud albumeid, aukartust äratav nimekiri erinevatest mainekatest auhindadest, hulgaliselt nii plaadi- kui ka singlimüügi edetabelite esikohti ning tulihingelised austajad ja fännid üle kogu maailma on tõestuseks, et tegemist on rockmuusika ühe legendaarseima ning oluliseima bändiga. Vaatamata üliandeka ja ainukordse solisti Freddie Mercury traagilisele kaotusele, on Queen endiselt maailma üks populaarsemaid ning palavalt armastatumaid bände ning viimastel aastatel on bändiga liitunud noor ja andekas Adam Lambert.

Queen ja Adam Lambert astusid esimest korda ühiselt üles 2009. aasta American Idol saate finaalis. Järgnes esinemine MTV European Music Awards auhinnatseremoonial ning peagi oli Lambertist saanud püsiv vokalist Queeni kontsertidel. Aastad 2012 ja 2013 tõid endaga kaasa mitmeid suuri kontserte ja olulisi teleesinemisi ning 2014. aastal suunduti väljamüüdud tuurile USA-s. Queen ja Adam Lambert lõpetasid aasta suurejoonelise ülesastumisega Londonis, ikoonilise Big Beni vahetus läheduses. Aastavahetuse kontserti kandis üle BBC One TV ning sellest sai osa rohkem kui 12 miljonit inimest.

Eelmisel aastal tuuritas Queen koos Adam Lambertiga Ühendkuningriikides ja Euroopas ning sügisel Lõuna-Ameerikas. Sealhulgas anti ülimenukas kontsert Brasiilia festivalil Rock in Rio. Queen astus samal festivalil üles lausa kaks korda - avamisel ning lõpetamisel – ka 30 aastat tagasi, aastal 1985, ning need esinemised tõid toona kokku üle poole miljoni pealtvaataja. Queeni populaarsus ei ole aastatega vähenenud ning kontserdid koos vokalist Adam Lambertiga on üle kogu maailma täielikult välja müüdud.

Tallinnasse saabub Queen esinema 5. juunil. Bändi originaalliikmetest astuvad lavale nii kitarrist Brian May kui trummar Roger Taylor, mõlemat kuuleb kontserdi jooksul ka laulmas. “Mõistame, et Queen ilma Freddie Mercuryta ei ole mitte kunagi sama, kuid nagu Brian May ise tunnistas, on show Adam Lambertiga kõige lähedasem elamus ja kogemus Queenist,” sõnab Eva Palm. “Olen Queeni ja Adam Lamberti ühist kontserti ise näinud ning elamus oli tõesti võimas ja meeldejääv,” lisab Peeter Rebane.

ÜRITUSE AJAKAVA
16:00  Väravad
19:00  The Princes (EE)
20:15  Electric Pyramid (UK)
22:00  Queen + Adam Lambert
00:00  Lõpp

Kuula ja vaata:
Queen + Adam Lambert – We Will Rock You & We Are The Champions https://youtu.be/DUef6VzJJw8
Queen + Adam Lambert – Bohemian Rhapsody https://youtu.be/fJ9rUzIMcZQ
Queen + Adam Lambert – Somebody To Love https://youtu.be/cHTalNt_TAw   
Queen + Adam Lambert – Rock Big Ben Live https://youtu.be/zWCNokFWrrQ
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Queen + Adam Lambert P 5.6.2016 16:00 Tallinna Lauluväljak 59.00 - 249.00
Hinnainfo

Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet, ka sülelapsel.

Piletite hinnad kuni 31.05.2016 k.a.

Seisukohad 59 €

Ratastoolis erivajadustega kliendile 59 € (üks saatja tasuta)

Erivajadustega kliendile, kes ei ole ratastoolis 59 € (üks saatja tasuta - palume saatjal lisainfo saamiseks ühendust võtta aadressil fbi@bdg.ee)

Fännitsoon 99 €

VIP pilet 249 €*

Piletite hinnad alates 01.06.2016

Seiskohad 69 €
Ratastoolis erivajadustega kliendile 59 € (üks saatja tasuta)
Fännitsoon 99 €
VIP pilet 249 €*

VIP pilet sisaldab: istekohta katusega tribüünil, VIP parkla kohta, VIP sissepääsu, laminaati (suveniir, mis ei ole pääse sündmusele), vihmakeepi, tervitusjooki ja -sööki, eraldi baari ja tualetti tribüünide juures ning pääsu fännitsooni

ÜRITUSE AJAKAVA
16:00  Väravad
19:00  The Princes (EE)
20:15  Electric Pyramid (UK)
22:00  QUEEN + Adam Lambert
00:00  Lõpp

Lisainfo:
Ligipääs ratastooliga on olemas
 

Toimumiskoht
Narva mnt 95 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Estonia pst 9 Tallinn 10143 Harju
+372 6155100
fbi@bdg.ee