Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

TALLINN MUSIC WEEK 2017 - avakontsert

N 30.3.2017 19:00
Kultuurikatel
25.00
27. märtsist 2. aprillini toimuva uue muusika ja linnakultuuri festivali Tallinn Music Week (TMW) avab neljapäeval, 30. märtsil Kultuurikatla Katelde Saalis tippdirigent Kristjan Järvi koos maailmanimedest nüüdismuusikute Bellatrixi ja Gene Pritsker ning tuntud Eesti muusikute kollektiiviga Glasperlenspiel Ensemble.

TMW 2017 avakontserdil „Radio Head Rewritten“ kuuleb valitud palu nii minimalismi suurkuju Steve Reichi teosest “Radio Rewrite”, mis põhineb ansambli Radiohead lugude motiividel, kui Kristjan Järvi, nüüdismuusika helilooja ja kitarristi Gene Pritsker ning beatboxi maailmameistri Bellatrix’i omaloomingut.

Rahvusvahelist kolmikut saadab avakontserdil tuntud Eesti muusikute kooslus Glasperlenspiel Ensemble, kuhu kuuluvad keelpillikvartett Prezioso, hinnatud pianist ja helilooja Kristjan Randalu, meie nõutumaid žanriüleseid trummareid Hele-Riin Uib, "Klassikatähtede" saates tuntust kogunud löökpillimängija Heigo Rosin, flötist Heili Rosin, džässpianist Kirke Karja, kontrabassist Mihkel Mälgand ja saksofonist Martin Kuusk.

Avakontserdi ajakava:
18:00 uksed
19:00 avakontsert
Pilet sisaldab Kultuurikatlas järgnevat avaõhtu kontsertprogrammi


Tallinn Music Week 2017 esitleja on Nordea pank, suurtoetajad Telia, Kultuuriministeerium, Visit Estonia, Nordic Hotel Forum ja Eesti Meedia.

Sündmuse koduleht: http://tmw.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
TALLINN MUSIC WEEK 2017 - avakontsert N 30.3.2017 19:00 Kultuurikatel 25.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Eelmüük 25€ / ukselt 30€
Pääsu avakontserdile tagab üksikpilet, festivali toetajapass (eelregistreerumisega) ning delegaadipass (eelregistreerumisega).
Avakontserdi pilet sisaldab Kultuurikatlas järgnevat avaõhtu kontsertprogrammi.

Festivalipass ei kehti TMW avakontserdil „Radio Head Rewritten“, küll aga järgneval Kultuurikatla kontsertõhtul ning kõikidel ülejäänud TMW muusikaprogrammi kuuluvail üritustel.

Üksikpilet garanteerib sissepääsu piletil märgitud kontserdipaigas ja kuupäeval toimuvale üritusele. Kontserdipaigast väljumisel kaotab pilet kehtivuse. Eelmüügist ostetud üksikpileti omanikel on kontserdipaika pääsemisel eelisõigus festivalipassi omanike ees. Pileti ostmine kontserdipaikade uksel on enamikul juhtudel võimalik vaid sularahas.

Festivalipass (tmw.ee) tagab sissepääsu kõikidele Festivali kontsertidele (välja arvatud avakontsert), eeldusel, et vastav kontserdipaik ei ole välja müüdud.

Telliskivi pass hõlmab 4 kontserti Telliskivi Loomelinnakus.

Toetajapass (tmw.ee) tagab eelisjärjekorras sissepääsu kõikidele TMW 2017 kontsertidele (avakontsert etteregistreerimisega). Toetajapass, mis tagab eelisjärjekorras pääsu kõikidele TMW kontsertidele, sh TMW avakontserdile (etteregistreerimisega) ja TMW delegaadibaaridesse ning pakub võimalust personaliseeritud  programmisoovitusteks on müügil TMW kodulehel tmw.ee.

Eelmüügi soodustused Nordea panga ja Telia klientidele:
Nordea pangakaardi valdajale: 10%
Nordea Gold krediitkaardi valdajale: 20%
Nordea Platinum krediitkaardi valdajale 30%
Telia klientidele: 20%
Täpsema info soodustuste ja nende rakendamise kohta leiab Nordea ja Telia iseteeninduskeskkondadest

TMW festivali kontsertidel, mis lõppevad pärast 23.00, on vanusepiirang 18 eluaastat (välja arvatud koos seadusliku esindajaga) arvestades, et festivali külastajatele kehtivad igas erinevas kontserdikohas ja klubis kehtestatud majareeglid.

Toimumiskoht
Põhja pst. 27A Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Musiccase OÜ
Telliskivi 60a Tallinn 10412 Harjumaa
+372 627608
info@tmw.ee