Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Päevane kontsertkohtumine: Tuule Kann

N 14.9.2017 13:00
Pärimusmuusika ait, Viljandi
4.50
Tuule Kann on kanneldaja ja õpetaja, kes täiendanud kandlemängu oskusi nii Eestis kui Leedus. Ta on õpetanud kandlemängu nii Vanalinna hariduskolleegiumi muusikakoolis, Georg Otsa nimelises muusikakoolis kui ka TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias. Lisaks muusikalisele koostööle Jaak Sooäärega, on Tuule musitseerinud ansamblites Tuulekandled, Kannelkond, Rondellus, Tunnetusüksus ja Weekend Guitar Trio. 2009. aastal pälvis Tuule Kann pärimuskultuuri auhinna väljapaistva tegevuse eest kandlemuusika traditsioonide hoidmisel ja arendamisel.

Päevane kontsertkohtumine on võimalus kohtuda mõne tuntud inimesega, kes miskitpidi muusikaga seotud on. Koos aidapoolse vestluspartneriga võetaksegi fookusse külalise senine elu ja looming. Ja et kohtumine ainult jutuveeretamisega ei piirduks, võtab külaline ka musitseerimise enda peale. Tavaliselt koos kaasa võetud hea sõbra, kaasteelise või kolleegiga.

Tule kontserdile ja saa -10% kohvikumenüüst! Soodustus kehtib Viljandi pärimusmuusika aidas toimuva kontserdi päeval vastava kontserdipileti esitamisel kohvikus.

Sündmuse koduleht: http://www.folk.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Päevane kontsertkohtumine: Tuule Kann N 14.9.2017 13:00 Pärimusmuusika ait, Viljandi 4.50
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Pilet: 4.50 EUR

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Tasuja pst 6 Viljandi 71011 Viljandimaa
4342050
folk@folk.ee