Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

020603 / Õpetaja

L 18.11.2017 16:00
Coca-Cola Plaza, 9. saal
Välja müüdud

Prantsuse režissööri Olivier Ayache-Vidal’i esimene täispikk film, mille peamiseks kroonijuveeliks on ilmselgelt Denis Podalydès, kes kuulub prantsuse näitlejate raskekahurväkke, olles mänginud paljudes tuntud filmides, kaasa arvatud “Da Vinci kood”. Nii et korralik elamus on garanteeritud juba ainuüksi tema jälgimise näol.
Käesolevas linateoses kehastub Denis romantiliseks ja pentsikuks prantsuse keele ja kirjanduse õpetajaks François Foucault’ks, kes õpetab ühes Pariisi eliitkoolis. François’l on täiesti omamoodi ja ilmselt ka ennenägematu stiil, kuidas ta õpilastega suhtleb ning kuidas hindeid jagab. Keegi päris täpselt aru ei saa, kas mees on mingit moodi geenius või lihtsalt põrunud. Küll aga keeratakse mehe õdus elukorraldus pea peale, kui kooli juhtkond otsustab ta saata kuhugi väikelinna kooli asendusõpetajaks, et uurida, kuidas seal tasemega lood on. Vagurate ja üldiselt täiesti arvestatavate tulemustega õpilastega harjunud François satub uues kohas kui teisele planeedile, kui ta saab aru, et on sattunud õpetajaks täielikule pätikarjale. Ükski ta seni toiminud meetoditest enam ei toimi ning mees satub väljavaate ette, et pätikari sööb ta lihtsalt välja. Tasapisi hakkab aga arukas François aduma, et kuskil kulisside taga leidub ehk põhjus, miks õpilased käituvad nii kehvasti. Kui muidu samuti range stiiliga François mõistab, et antud koolis leiab aset arulage karistuspoliitika, mis muudkui nullib noorte motivatsiooni, otsustab ta teise suuna võtta ning õpilaste huvide eest seisma hakata, samal ajal selgitades neile hariduse vajalikkust ja kasulikkust. Kogu protsess võtab aga aega ning selle käigus peab vaene François nii mõndagi läbi elama.

Sündmuse koduleht: https://poff.ee/est/filmid/327039

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
020603 / Õpetaja L 18.11.2017 16:00 Coca-Cola Plaza, 9. saal 3.00 - 5.00
Välja müüdud
Hinnainfo

NB! PÖFFi KINKEPILETIT EI SAA KASUTADA PAARISTOOLIDE LUNASTAMISEKS

Täispilet 5 €
Sooduspilet 3.50 €*


Paaristool 5 € / sooduspilet 3.50 € NB! Saab osta ka üksikult (Apollo Kino Solaris, Coca-Cola Plaza, Kosmos IMAX)
*Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele lastele, õpilastele, õpetajatele, tudengitele, pensionäridele ja erivajadustega inimestele (koos saatjaga) vastava dokumendi esitamisel (nõutav kohapeal).
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, k.a. sülelapsel.

Just Filmi sooduspakett 5+ (ehk grupisoodustus) - ostes korraga välja 5 või enam piletit Just Filmile on iga täispileti hinnaks 3 €. NB! Grupisoodustuse saamiseks tuleb enne piletite ostukorvi lisamist valida piletitüübiks „Grupisoodustus“.

NB! Coca Cola Plaza saal 4, rida 8, kohad 16,17 ja Apollo Solarise saal 3, rida 8, kohad 1,2 ON PIIRATUD NÄHTAVUSEGA

Sündmuse korraldaja
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa