Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

021002 / Carteri efekt

L 18.11.2017 18:30
Apollo Kino Solaris, Saal 3

Vince Carterit võiks kirjeldada kui meest, kellele gravitatsioonijõud ei mõju. Vähemalt selline võib jääda mulje, kui vaatad, kuidas mees dunkab. Tõenäoliselt oli see ka põhjus, miks ta juba keskkoolipoisina toona värskesse NBA liiga klubisse, Toronto Raptors, draft’iti. Klubi, mis suuresti tänu Carterile tõusis liiga üheks parimaks.

Film räägib loo, kuidas Toronto Raptorsi tõusis NBA-s ja Vince Carteri roll selles tõstis maailmakaardile mitte ainult korvpalliklubi ja Carteri enda, vaid avas ukse ka kogu Toronto popkultuurile ja meelelahutusmaailmale. Lisaks kuulsustest kubisevale cast’ile, sh Drake, Tracy McGrady, Steve Nash, muutuvad filmis omaette tegelasteks ka linn ise, muusika, kohalik meelelahutuselu ning hüpoteetiliselt paljud sportlased, muusikud ja noored artistid, keda Carteri pühendumine ja edu on inspireerinud. Intervjuud endiste meeskonnakaaslaste ja perega avavad nii humoorikaid kui ka väga emotsionaalseid seiku, mis avalikkusele tõenäoliselt siiani kuulmata.

“The Carter Effect” on inspireeriv lugu ühe inimese positiivsest mõjust ühes ajahetkes, mis jääb mõjutama nii paljut ja paljusid ka generatsioone hiljem.

Sündmuse koduleht: https://poff.ee/est/filmid/323297

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
021002 / Carteri efekt L 18.11.2017 18:30 Apollo Kino Solaris, Saal 3
Toimunud
Hinnainfo

NB! PÖFFi KINKEPILETIT EI SAA KASUTADA PAARISTOOLIDE LUNASTAMISEKS

Täispilet 5 €
Sooduspilet 3.50 €*


Paaristool 5 € / sooduspilet 3.50 € NB! Saab osta ka üksikult (Apollo Kino Solaris, Coca-Cola Plaza, Kosmos IMAX)
*Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele lastele, õpilastele, õpetajatele, tudengitele, pensionäridele ja erivajadustega inimestele (koos saatjaga) vastava dokumendi esitamisel (nõutav kohapeal).
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, k.a. sülelapsel.

Just Filmi sooduspakett 5+ (ehk grupisoodustus) - ostes korraga välja 5 või enam piletit Just Filmile on iga täispileti hinnaks 3 €. NB! Grupisoodustuse saamiseks tuleb enne piletite ostukorvi lisamist valida piletitüübiks „Grupisoodustus“.

NB! Coca Cola Plaza saal 4, rida 8, kohad 16,17 ja Apollo Solarise saal 3, rida 8, kohad 1,2 ON PIIRATUD NÄHTAVUSEGA

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa