Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

040703 / Mägi

E 20.11.2017 19:00
Coca-Cola Plaza, 10. saal

Jennifer Peedomi loodud visuaalne dokumentaalfantaasia “Mägi” esitab küsimusi inimese ja mäe, ehk looduse suhestumise kohta; kihu järele jõuda millelegi, vallutada, ebaõnnestuda; adrenaliiniga või ilma; paikadest, mis on inimesi pelutanud ja ahvatlenud, kuid igal juhul mitte külmaks jätnud.
Film on enneolematu kollaaž erinevatest mägedest, erinevatelt kontinentidelt, pakkudes ainult parimat. Parimaid vaateid, looduskaadreid, erinevaid formaate, mille vaatamiseks ükski ekraan pole piisavalt suur.

Peaoperaator Renan Ozturk, PÖFFi vaatajatele tuttav dokumentaalist “Meru”, on ise väljapaistev alpinistist-kunstnik, kelle terava silma all jookseb jada inimese esimestest algelistest katsetustest ronida mäkke. Näeme kaadreid John Hunti juhitud Briti 1953. aasta Everesti ekspeditsioonist, kuni tänaste ekstreemspordi teravate tippudeni välja ja kuidas saakski teisiti, kui mäed on muutunud mänguplatsiks.

Sündmuse koduleht: https://poff.ee/est/filmid/323303

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
040703 / Mägi E 20.11.2017 19:00 Coca-Cola Plaza, 10. saal
Toimunud
Hinnainfo

NB! PÖFFi KINKEPILETIT EI SAA KASUTADA PAARISTOOLIDE LUNASTAMISEKS

Täispilet 5 €
Sooduspilet 3.50 €*


Paaristool 5 € / sooduspilet 3.50 € NB! Saab osta ka üksikult (Apollo Kino Solaris, Coca-Cola Plaza, Kosmos IMAX)
*Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele lastele, õpilastele, õpetajatele, tudengitele, pensionäridele ja erivajadustega inimestele (koos saatjaga) vastava dokumendi esitamisel (nõutav kohapeal).
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, k.a. sülelapsel.

Just Filmi sooduspakett 5+ (ehk grupisoodustus) - ostes korraga välja 5 või enam piletit Just Filmile on iga täispileti hinnaks 3 €. NB! Grupisoodustuse saamiseks tuleb enne piletite ostukorvi lisamist valida piletitüübiks „Grupisoodustus“.

NB! Coca Cola Plaza saal 4, rida 8, kohad 16,17 ja Apollo Solarise saal 3, rida 8, kohad 1,2 ON PIIRATUD NÄHTAVUSEGA

Sündmuse korraldaja
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa