Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

061403 / Süütuste aeg

K 22.11.2017 20:30
Kino Artis, Saal 2, Tallinn

21. Pimedate Ööde Filmifestivalil on Animated Dreamsi ja Sleepwalkersi lühi- ja animafilmide programmid ühendanud oma jõud uueks kärgfestivaliks nimega PÖFF Shorts, mille missiooniks on tuua vaatajateni kõige värskemad ja paremad lühi- ja animafilmid igast maailmast nurgast.

PÖFF Shorts koosneb viiest võistlusprogrammist ning mitmetest kõrvalprogrammidest, kus publikut ootab ees tipptasemel filmi-ja animatsioonikunst ning võimalus avastada seninägematuid talente. Esmakordselt toimub PÖFF Shortsi rahvuslik võistlusprogramm, kus näeb viimaste aastate parimaid Eesti lühifilme ja -animatsioone.

Uute talentide ja festivalihittide näitamise kõrval tehakse eriline kummardus suurepärasele eesti sürrealistile Mati Kütile.
Soome 100. juubeli raames on haruldane võimalus näha palavalt armastatud režissööri Aki Kaurismäki lühifilme.

Lisades siia kohviga laetud Öökino filmimaratoni ja muid põnevaid eriüritusi VR-installatsioonist koomiksilaadani, saamegi kokku programmi, mis tõotab saada PÖFF Shortsi meeldejäävaks alguseks!

PÖFF Shortsi seansid toimuvad 21.11-26.11.2017

SLEEPWALKERS RAHVUSVAHELINE VÕISTLUSPROGRAMM

Sind lapsena ümbritsenud süütuse õnnis kuma lipsab tasapisi minema, kui maailma karmid tõed taevast alla sadama hakkavad. Need filmid keskenduvad hetkele, mil eesriie avaneb ja lapsepõlv hakkab läbi saama. Filmide hulka kuulub „Väike linn”, sürreaalne meditatsioon, mis võitis 2017. aasta Berliini rahvusvahelisel filmifestivalil Kuldkaru auhinna.

 

PAPIST POISS
13' / Mängufilm / Venezuela / 2017 / Rež. Michael Labarca
On Diego seitsmes sünnipäev ja midagi on viltu. Keegi ei mõista, miks ta keeldub puruks peksmast piñatat, mille oli enne koos isaga rõõmsalt välja valinud.

TEGELIKULT KA
14' / Mängufilm / Prantsusmaa / 2016 / Rež. Baptist Penetticobra
Poe parklas veedab hommikust õhtuni aega grupp teismelisi. Nad väntavad filmi, aga me ei saa teada ega näha, millest see film räägib.

POKSITÜDRUK
25' / Mängufilm / Senegal / 2016 / Rež. Iman Djionne
Adama, igavlev 17-aastane juuksur, leiab pärast mootorrattaõnnetust paari punaseid poksikindaid. Kindad kätte pannes viivad need ta müstilisele reisile üle terve linna. Ta peab tõelises võitluses vastu astuma oma deemonitele, mis ta vaimselt ja füüsiliselt proovile panevad.

VÄIKE LINN
19' / Mängufilm / Portugal / 2017 / Rež. Diogo Costa Amarante
Ühel päeval saab väike Frederico oma õpetajalt teada, et kehad koosnevad peast, torsost ja jäsemetest, ning et inimesed surevad, kui süda seisma jääb. Järgneval ööl ei saa ta magada. Mitu korda öö jooksul äratab ta oma ema ja kurdab, et tal on rindkeres valud.

BELLADONNA
15' / Mängufilm / Holland / 2017 / Rež. Shady El-Hamus
Tarik aitab oma isa Eliast illegaalsete immigrantide transportimisel Hollandisse. Sattudes õnnetuse pälvib Tarik lõpuks oma isalt heakskiidu, mida ta kaua on oodanud, ent see tuleb poja jaoks kõrge hinnaga – oma süütuse arvelt.

Sündmuse koduleht: https://poff.ee/est/filmid/328245

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
061403 / Süütuste aeg K 22.11.2017 20:30 Kino Artis, Saal 2, Tallinn
Toimunud
Hinnainfo

Täispilet 5 €
Sooduspilet 3.50 €*

*Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele lastele, õpilastele, õpetajatele, tudengitele, pensionäridele ja erivajadustega inimestele (koos saatjaga) vastava dokumendi esitamisel (nõutav kohapeal).
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, k.a. sülelapsel.

PÖFF Shorts sooduspakett 5+ (ehk grupisoodustus) - ostes korraga välja 5 või enam piletit PÖFF Shortsile, on iga täispileti hinnaks 3 €. NB! Grupisoodustuse saamiseks tuleb enne piletite ostukorvi lisamist valida piletitüübiks „Grupisoodustus“.

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa