Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

010201 / Eksinud

R 17.11.2017 17:30
Coca-Cola Plaza, 3. saal

Arkadiy Nepitaljuki täispikk debüütfilm „Eksinud“ on film, mille tegevustik võib aset leida ükskõik millises maailma otsas, sest kõikjal on oma ääremaad ja oma Priputni külad, kus mobiiliside ei levi. Priputni „kangelased“ on inimesed meie hulgast – nad on kolinud maalt linna „paremat“ elu otsima, neil pole kunagi piisavalt raha, nad kardavad enda sidumist, kuid ihkavad lähedust, ja nad on tihti kannatamatud. Priputni külas elab vanaema, kellele tulevad kaunil sügispäeval külla ta tütar ja täiskasvanuikka jõudev tütretütar. Nad tulevad taksoga, sest magavad sisse. See sügispäev saab nende elus aga pöördeliseks.

Nepitaljuk loob ehmatamapanevalt realistliku pildi ääremaast, kus alkoholi juuakse nagu vett ja sellest tulenev vägivald on harjumuspärane osa elust. Karmi tõsielulisust tasakaalustab režissöör koomiliste elementidega, nagu vanaemale kingiks toodud aiapäkapikk, kellest vanaema näeb siivutuid unenägusid, või mahlakas keelekasutus, mida on inglise keelde raske tõlkida.

„Eksinud“ on sotsiaalne realism groteskses võtmes. Lagunevad majad, vaesus ja närvilisus on taustaks igikestvale elujõule, mida kannavad filmis naised. Filmi pluss ongi see, et seda saab võtta ka kui satiiri ja ta ei jäta vaatajat näoga porisse lamama.

Tegu on esimese Ukraina filmiga, kus räägitakse praktiliselt ainult vene-ukraina suržiki segakeelt.

Tõnu Karjatse

Sündmuse koduleht: https://poff.ee/est/filmid/309050

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
010201 / Eksinud R 17.11.2017 17:30 Coca-Cola Plaza, 3. saal
Toimunud
Hinnainfo


EELISMÜÜK PARTNERITELE 09.11.2017
AVALIKU PILETIMÜÜGI ALGUS 10.11.2017


NB! PÖFFi KINKEPILETIT EI SAA KASUTADA PAARISTOOLIDE LUNASTAMISEKS

Piletite hinnad:
Tavapilet 8 €
Sooduspilet 6.50 €*
Paaristooli koht 9 € / sooduspilet 7.50 €* NB! Saab osta ka üksikult (Solaris kino, Coca-Cola Plaza, Kosmos IMAX)

*Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele, õpilastele, õpetajale, tudengitele ja pensionäridele  vastava dokumendi esitamisel (nõutav kohapeal).

Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, k.a. sülelapsel.

PÖFFi sooduspakett 5+ (ehk grupisoodustus) – ostes korraga välja 5 või enam piletit põhiprogrammile on iga täispileti hinnaks 6.00 €. NB! Grupisoodustuse saamiseks tuleb enne piletite ostukorvi lisamist valida piletitüübiks „Grupisoodustus“.

Kiirusta, sest soodsate piletite koguarv on piiratud!

Tallink Club One klientidele vastava sooduskoodi sisestamisel internetipoes või kliendikaardi esitamisel müügipunktis kuni 4 täispiletit hinnaga 6.50 €!

Elisa kliendile pilet 6.40 €.
Vastava koodi sisestamisel veebipoes.

Sündmuse korraldaja
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa