Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

010302 / Easy

R 17.11.2017 19:15
Coca-Cola Plaza, 4. saal
Isidoro ehk Easy on eluisuta mammapoeg, kellele meeldib süüa, tablette neelata, Playstation’il rallimänge mängida ja suitsetada. Kunagi oli ta lootustandev kardisõitja, kellelt oodati suurt tulevikku Vormel 1-s. Siis hakkas talle aga toit liialt maitsema ja ta ei mahtunud enam rooli taha. Nüüd ta siis istubki oma toas, sööb mamma rangest dieedist hoolimata meelepärast ja mängib rallimänge. Kuni ehitajast vend pakub talle ühte tööotsa.
Ega seal midagi keerulist ole: tuleb ainult kirst koos ehitusplatsil õnnetult surma saanud ukrainlasega Itaaliast Ungari-Ukraina piirile sõidutada. Tänu Easy raskele gaasijalale on see kiire ots. Sõit lähebki ruttu, kuid inimest, kes pidi kirstule vastu tulema, ei paista kusagil. Easy on võib-olla veidi lihtsakoeline ja ambitsioonitu, kuid kadunukest niisama maantee äärde vedelema ta jätta ei saa. Kirst tuleb omaste juurde toimetada. Ja seiklused algavad: kõigepealt hakkab GPS hiina keeles rääkima, siis varastatakse auto, kaob ka telefon, kuid mitte kirst. Nii peabki Easy muudkui edasi rühkima.
See on võrratult muhe road-movie, mis pakub meile, idaeurooplastele, hulganisti tuttav­likku ning toob ka kõige pilvisemasse päeva ja ellu vähemalt veidi helgust.
Film osales Industry@Tallinna projektituru esitlusel eelmisel aastal.
Kaisa Karu

Sündmuse koduleht: https://poff.ee/est/filmid/323546

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
010302 / Easy R 17.11.2017 19:15 Coca-Cola Plaza, 4. saal
Toimunud
Hinnainfo


EELISMÜÜK PARTNERITELE 09.11.2017
AVALIKU PILETIMÜÜGI ALGUS 10.11.2017


NB! PÖFFi KINKEPILETIT EI SAA KASUTADA PAARISTOOLIDE LUNASTAMISEKS

Piletite hinnad:
Tavapilet 8 €
Sooduspilet 6.50 €*
Paaristooli koht 9 € / sooduspilet 7.50 €* NB! Saab osta ka üksikult (Solaris kino, Coca-Cola Plaza, Kosmos IMAX)

*Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele, õpilastele, õpetajale, tudengitele ja pensionäridele  vastava dokumendi esitamisel (nõutav kohapeal).

Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, k.a. sülelapsel.

PÖFFi sooduspakett 5+ (ehk grupisoodustus) – ostes korraga välja 5 või enam piletit põhiprogrammile on iga täispileti hinnaks 6.00 €. NB! Grupisoodustuse saamiseks tuleb enne piletite ostukorvi lisamist valida piletitüübiks „Grupisoodustus“.

Kiirusta, sest soodsate piletite koguarv on piiratud!

Tallink Club One klientidele vastava sooduskoodi sisestamisel internetipoes või kliendikaardi esitamisel müügipunktis kuni 4 täispiletit hinnaga 6.50 €!

Elisa kliendile pilet 6.40 €.
Vastava koodi sisestamisel veebipoes.

Sündmuse korraldaja
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa