Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

010303 / Pariisi väljak

R 17.11.2017 21:15
Coca-Cola Plaza, 4. saal
6.00 - 8.00
Maailma 50 vägivaldsema linna edetabelis on 19 Brasiilia linna ja ehkki Rio de Janeiro edetabelisse ei mahtunud, on see keskmiselt nelja tapetuga päevas siiski üks maailma ohtlikematest linnadest. 1920ndatel rajatud Pariisi väljak Rio de Janeiro Gloria linna­osas on luksuslik prantsuse stiilis aed, tükike Euroopat keset seda vägivaldset asumit.

Samasuguseks tükikeseks Euroopast saab Rio de Janeiro favela’st pärit Gloria elus nooruke psühholoog Camilia, kes kolis Portugalist Brasiiliasse, et uurida vägivaldse ühiskonna mõju inimesele. Elegantne ja habras Camilia on kõige selle vastand, millega Gloria harjunud on. Ja vägivalla keskel üles kasvanud Gloria näib Camilia jaoks täiusliku uurimisobjektina. Kuid samm-sammult koorub Gloria pihtimustest välja seiku, mis saavad kogenematule terapeudile enesele tõsiseks psühholoogiliseks proovikiviks.

Suurepäraste rollisooritustega „Pariisi väljak“ on ühtaegu haarav psühholoogiline põnevik, uurimus ohvriks olemise ja saamise piiridest ning dramaatiline ja sotsiaal­kriitiline kurva tegelikkuse peegel, millele lisavad elulisust režissöör Lucia Murati enda kokkupuuted vangistuse ja vägivallaga noorpõlves poliitaktivistina.

Katre Pärn

Sündmuse koduleht: https://poff.ee/est/filmid/323383

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
010303 / Pariisi väljak R 17.11.2017 21:15 Coca-Cola Plaza, 4. saal 6.00 - 8.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.00 € pileti kohta


EELISMÜÜK PARTNERITELE 09.11.2017
AVALIKU PILETIMÜÜGI ALGUS 10.11.2017


NB! PÖFFi KINKEPILETIT EI SAA KASUTADA PAARISTOOLIDE LUNASTAMISEKS

Piletite hinnad:
Tavapilet 8 €
Sooduspilet 6.50 €*
Paaristooli koht 9 € / sooduspilet 7.50 €* NB! Saab osta ka üksikult (Solaris kino, Coca-Cola Plaza, Kosmos IMAX)

*Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele, õpilastele, õpetajale, tudengitele ja pensionäridele  vastava dokumendi esitamisel (nõutav kohapeal).

Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, k.a. sülelapsel.

PÖFFi sooduspakett 5+ (ehk grupisoodustus) – ostes korraga välja 5 või enam piletit põhiprogrammile on iga täispileti hinnaks 6.00 €. NB! Grupisoodustuse saamiseks tuleb enne piletite ostukorvi lisamist valida piletitüübiks „Grupisoodustus“.

Kiirusta, sest soodsate piletite koguarv on piiratud!

Tallink Club One klientidele vastava sooduskoodi sisestamisel internetipoes või kliendikaardi esitamisel müügipunktis kuni 4 täispiletit hinnaga 6.50 €!

Elisa kliendile pilet 6.40 €.
Vastava koodi sisestamisel veebipoes.

Sündmuse korraldaja
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa