Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

010704 / Härga täis

R 17.11.2017 20:30
Coca-Cola Plaza, 10. saal
Eelmüük on lõppenud

Ilma selle filmita ei ole ükski Flandria fookus võimalik. Toores, sünge ja kohati ebamugavgi, äärmiselt intensiivne thriller avastab maailma, mida meiesugustel linnavurledel on raske isegi ette kujutada – nuumhärgade kasvatamisega seotud maailma, kus kiirete kilode nimel ei lööda risti ette ka keelatud võtete ees, milleks hormoonide süstimine kahtlemata on. ­Matthias Schoenaerts mängib Jacky Vanmarsenille’i – karjakasvatajat, kelle on teinud katki kohutav lapsepõlvetrauma. Õnnetud kokkusattumused ja arusaamatused, mis selle sügavalt traagilise tegelaskuju üha enam oma saatuslikku võrku mässivad, vallandavad temas lõpuks tõelise looma – raevunud härja.

See on tõeline hiilgeroll, mis meenutab mõneti Robert de Niro Jake LaMottat. Isegi kilogrammide hulk, mida kumbki pidi selleks juurde võtma, on sama – peaaegu 30! Suureks teeb selle karakteri kahemõõtmelisus: välisele hirmuäratavusele vastandub sisemine haavatavus. 2010ndate Belgia filmikunsti märgilise teose auhindu ei jõua kokku lugeda, see nomineeriti Oscarile ning avas Michaël R. Roskamile ja Matthias ­Schoenaertsile Hollywoodi uksed.

 Tiit Tuumalu

Sündmuse koduleht: https://poff.ee/est/filmid/322728

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
010704 / Härga täis R 17.11.2017 20:30 Coca-Cola Plaza, 10. saal
Eelmüük on lõppenud
Hinnainfo


EELISMÜÜK PARTNERITELE 09.11.2017
AVALIKU PILETIMÜÜGI ALGUS 10.11.2017


NB! PÖFFi KINKEPILETIT EI SAA KASUTADA PAARISTOOLIDE LUNASTAMISEKS

Piletite hinnad:
Tavapilet 8 €
Sooduspilet 6.50 €*
Paaristooli koht 9 € / sooduspilet 7.50 €* NB! Saab osta ka üksikult (Solaris kino, Coca-Cola Plaza, Kosmos IMAX)

*Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele, õpilastele, õpetajale, tudengitele ja pensionäridele  vastava dokumendi esitamisel (nõutav kohapeal).

Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, k.a. sülelapsel.

PÖFFi sooduspakett 5+ (ehk grupisoodustus) – ostes korraga välja 5 või enam piletit põhiprogrammile on iga täispileti hinnaks 6.00 €. NB! Grupisoodustuse saamiseks tuleb enne piletite ostukorvi lisamist valida piletitüübiks „Grupisoodustus“.

Kiirusta, sest soodsate piletite koguarv on piiratud!

Tallink Club One klientidele vastava sooduskoodi sisestamisel internetipoes või kliendikaardi esitamisel müügipunktis kuni 4 täispiletit hinnaga 6.50 €!

Elisa kliendile pilet 6.40 €.
Vastava koodi sisestamisel veebipoes.

Sündmuse korraldaja
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa