Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

011002 / Ali pulm

R 17.11.2017 18:30
Apollo Kino Solaris, Saal 3

Kui film algab stseeniga, kus ülikonnas ja kikilipsuga mees sõidab muldvanal traktoril ja teda ajab taga politseiauto, siis saab järgneda vaid üks – hoogne ja lustlik dramöödia moslemitest Austraalias.

Peategelase Ali (Iraagi päritolu tuntud Austraalia stand-up koomik Osamah Sami) elu on kujundanud kolm valet, neist viimase jutustab ta selle täies hiilguses ja viletsuses ka vaatajatele. See on vale tema meditsiinikooli tulemuste kohta. Loomulikult ei piirdu see ühe faktiga, vaid üks vale viib teiseni, kuni tõde laviinina päevavalgele pääseb. Ali kaotab kõik, mis talle oluline on. Tegelikult pole ta aga halb inimene, ta lihtsalt tahab olla selline poeg, keda isa temast ootab. See tähendab tööd doktorina ja abielu vanemate valitud naisega. Ali süda aga kuulub juba teisele.

Lugu põhineb peaosatäitja ja kaasstsenaristi Osamah Sami uskumatuna näival elul. Kodumaal võeti film väga hästi vastu ja paljud peavad seda Austraalia parimaks romantiliseks komöödiaks. „Ali pulm“ on just sedasorti film, mis oma helgusega sobib meie pimedaid öid valgustama. Hea meeleolu, sekka pisut meeleliigutust, on garanteeritud.

Kaisa Karu

Sündmuse koduleht: https://poff.ee/est/filmid/321053

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
011002 / Ali pulm R 17.11.2017 18:30 Apollo Kino Solaris, Saal 3
Toimunud
Hinnainfo


EELISMÜÜK PARTNERITELE 09.11.2017
AVALIKU PILETIMÜÜGI ALGUS 10.11.2017


NB! PÖFFi KINKEPILETIT EI SAA KASUTADA PAARISTOOLIDE LUNASTAMISEKS

Piletite hinnad:
Tavapilet 8 €
Sooduspilet 6.50 €*
Paaristooli koht 9 € / sooduspilet 7.50 €* NB! Saab osta ka üksikult (Solaris kino, Coca-Cola Plaza, Kosmos IMAX)

*Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele, õpilastele, õpetajale, tudengitele ja pensionäridele  vastava dokumendi esitamisel (nõutav kohapeal).

Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, k.a. sülelapsel.

PÖFFi sooduspakett 5+ (ehk grupisoodustus) – ostes korraga välja 5 või enam piletit põhiprogrammile on iga täispileti hinnaks 6.00 €. NB! Grupisoodustuse saamiseks tuleb enne piletite ostukorvi lisamist valida piletitüübiks „Grupisoodustus“.

Kiirusta, sest soodsate piletite koguarv on piiratud!

Tallink Club One klientidele vastava sooduskoodi sisestamisel internetipoes või kliendikaardi esitamisel müügipunktis kuni 4 täispiletit hinnaga 6.50 €!

Elisa kliendile pilet 6.40 €.
Vastava koodi sisestamisel veebipoes.

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa