Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

011103 / Mootorratas

R 17.11.2017 21:00
Apollo Kino Solaris, Saal 4
Noor mootorrattur Hugo teeb kõik, et ta võetaks vastu oma vanema venna ja tema sõprade krossimootorratturite kampa. Hugo hiilib lammutustöökotta, et varastada sealt vennale vajalik karburaator, ja kohtub töökojas salapärase noore naise Paulaga. Hugol lubatakse liituda venna ja ta sõpradega, kes lähevad ratastega väljasõidule ühte eraldatud piirkonda. Teel kohtavad nad ka Paulat, kes tundub sellest piirkonnast rohkem teadvat. Olles põneval maastikul ringi sõitnud ja kaljude vahel kümmelnud, avastavad noored peagi, et üks teine mootorratturite jõuk on asunud neile halastamatult jahti pidama. Väljasõit pikeneb öösse, põgenemine muutub üha raskemaks ja pääsemine näib lootusetu. Kuid kes on Paula ja mida ta ikkagi teab, ning mis on lahti Hugo käega?

„Mootorratas“ on originaalne thriller’i ja õudusfilmi elementidega film, mis räägib allegooriliselt noorte inimeste üksindusest ja kuuluvusvajadusest, samas ka suureks saamisest ja grupipsühholoogiast laiemalt. Algusest lõpuni pingelise õhustikuga „Mootorratas“ on korraga nii hirmuäratav kui meelelahutuslik. Serra da Canastra rahvuspargis üles võetud sündmustikku toetab hästi sellele paigale ainuomane maastik oma mägede, kaljude ja veesilmadega.

„Mootorratas“ valiti käesoleval aastal Brasiilia filmina maineka Toronto Rahvusvahelise Filmifestivali kavasse.

Tauno Maarpuu

Sündmuse koduleht: https://poff.ee/est/filmid/321506

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
011103 / Mootorratas R 17.11.2017 21:00 Apollo Kino Solaris, Saal 4
Toimunud
Hinnainfo


EELISMÜÜK PARTNERITELE 09.11.2017
AVALIKU PILETIMÜÜGI ALGUS 10.11.2017


NB! PÖFFi KINKEPILETIT EI SAA KASUTADA PAARISTOOLIDE LUNASTAMISEKS

Piletite hinnad:
Tavapilet 8 €
Sooduspilet 6.50 €*
Paaristooli koht 9 € / sooduspilet 7.50 €* NB! Saab osta ka üksikult (Solaris kino, Coca-Cola Plaza, Kosmos IMAX)

*Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele, õpilastele, õpetajale, tudengitele ja pensionäridele  vastava dokumendi esitamisel (nõutav kohapeal).

Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, k.a. sülelapsel.

PÖFFi sooduspakett 5+ (ehk grupisoodustus) – ostes korraga välja 5 või enam piletit põhiprogrammile on iga täispileti hinnaks 6.00 €. NB! Grupisoodustuse saamiseks tuleb enne piletite ostukorvi lisamist valida piletitüübiks „Grupisoodustus“.

Kiirusta, sest soodsate piletite koguarv on piiratud!

Tallink Club One klientidele vastava sooduskoodi sisestamisel internetipoes või kliendikaardi esitamisel müügipunktis kuni 4 täispiletit hinnaga 6.50 €!

Elisa kliendile pilet 6.40 €.
Vastava koodi sisestamisel veebipoes.

Sündmuse korraldaja
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa