Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

011202 / Jõel

R 17.11.2017 19:45
Apollo Kino Solaris, saal 5
Lõuna-Aafrika Vabariigis satuvad kaks väga erineva taustaga sportlast juhuse läbi koos treenima üheks maailma raskeimaks kanuumaratoniks. Privileegidega valgesse keskklassi kuuluv Steve (Grant Swanby) heitleb leina ja süütundega ning lahendamata probleemide tõttu on abikaasa on temast lahutamas. Duma (Lemogang Tsipa) elab oma kibestunud isa ja ema igatseva õega tõelises geto hurtsikus, kus igapäevane lootusetus ja vaesus viivad noori mehi raudselt ühes suunas – selleks on kuritegevus. Vaatamata aparteidipoliitika lõppemisele eksisteerivad kogukonnad küll justkui võrdsete võimalustega, kuid päriselus on klaasist seinad endiselt vägagi toimivad. Sport on mõlemale kui emotsionaalne päästerõngas.
Kahe mehe koostöö ei suju tõrgeteta: ületada tuleb eelarvamusi ja üleolekut põlisrahva kultuuri suhtes. Kuid teineteise tundmaõppimine, üksteise tausta ja võimaluste teadmine on edu võti. Mehed saavad teineteisele raskel perioodil oluliseks toeks.
Stsenaarium põhineb tõsielulool. Dusi jõe kanuumaratoni 2014. aasta kuldmedalistid Siseko Ntondini ja Piers Cruickshanks elasid lisaks sportlikule pingutusele üle ka tõsiseid eraelulisi raskusi.
„Jõel“ on haarav ja lootustandev lugu rassi- ja klassisuhetest, spordikirest ja inimpsühholoogiast. Kumbki näitleja tutvustamist ei vaja – raskemeelne Steve ja heitunud Duma mängitakse välja ülimalt loomulikult. Imekaunite Lõuna-Aafrika KwaZulu-Natal regiooni loodusvaadetega pikitud lugu paneb nii mõnegi küüsi närima, aga seansilt positiivse emotsiooniga lahkumine on garanteeritud.
Hille Hanso

Sündmuse koduleht: https://poff.ee/est/filmid/311743

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
011202 / Jõel R 17.11.2017 19:45 Apollo Kino Solaris, saal 5
Toimunud
Hinnainfo


EELISMÜÜK PARTNERITELE 09.11.2017
AVALIKU PILETIMÜÜGI ALGUS 10.11.2017


NB! PÖFFi KINKEPILETIT EI SAA KASUTADA PAARISTOOLIDE LUNASTAMISEKS

Piletite hinnad:
Tavapilet 8 €
Sooduspilet 6.50 €*
Paaristooli koht 9 € / sooduspilet 7.50 €* NB! Saab osta ka üksikult (Solaris kino, Coca-Cola Plaza, Kosmos IMAX)

*Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele, õpilastele, õpetajale, tudengitele ja pensionäridele  vastava dokumendi esitamisel (nõutav kohapeal).

Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, k.a. sülelapsel.

PÖFFi sooduspakett 5+ (ehk grupisoodustus) – ostes korraga välja 5 või enam piletit põhiprogrammile on iga täispileti hinnaks 6.00 €. NB! Grupisoodustuse saamiseks tuleb enne piletite ostukorvi lisamist valida piletitüübiks „Grupisoodustus“.

Kiirusta, sest soodsate piletite koguarv on piiratud!

Tallink Club One klientidele vastava sooduskoodi sisestamisel internetipoes või kliendikaardi esitamisel müügipunktis kuni 4 täispiletit hinnaga 6.50 €!

Elisa kliendile pilet 6.40 €.
Vastava koodi sisestamisel veebipoes.

Sündmuse korraldaja
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa