Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

011303 / Õnnistatud maa

R 17.11.2017 21:30
Kino Artis, Saal 1, Tallinn
Vaevatud mõttemaailmaga ja sõnakehv noor mees eraklikus Yorkshire’i farmis on debüüteeriva režissööri Francis Lee pingelise armastusloo „Õnnistatud maa“ keskseks teemaks. Lee armastus selle raske maa ja sinna lõksu jäänud poisi vastu – keda kehastab veenvalt noor briti näitleja Josh O’Connor – on ootamatult liigutav ja külluslik. Lihtne lavastus, kuid suure südamega, aus ja ehedalt andekas.
Ilmselgelt on tegu isikliku filmiga, mis on üles võetud selles Inglismaa osas, kus Lee kasvas – õigupoolest tema isa talupidamise lähedal Keighleys, Yorkshire’is. Varasem näitlejana töötamine võib aidata selgitada ka selle rollisoorituse sügavust, mida lavastaja on nõudnud noorelt O’Connorilt (telesari „Durrellid“), samas kui Alec Secareanule tähistab „Õnnistatud maa“ ekraanidebüüti: tema tegelaskuju on pigem lõuend, millele maalitakse see sulnis lugu noorest armastusest väljaspool väiketalu kurnavat rutiini.
Ehkki see ei näe välja nagu Põhja-Yorkshire’i reklaam turistide teadetetahvlil, on „Õnnistatud maale“ (termin, mida esmalt kasutati teatud piirkonna kirjeldamiseks Iirimaal ja hiljem Austraalias) omane teatud taltsutamata ilu, samas kui lammaste poegimise kaadrid on võluvalt ehedad. Kui seksi, sülge ja uriini sisaldavad stseenid ei suuda päris veenvalt edasi anda selle elu põhiolemust, siis kaadrid talle nülgimisest – üllal põhjusel, nagu selgub – teevad asja üheselt selgeks, jätmata ruumi vaidlustele.
Fionnuala Halligan, vanemfilmikriitik, Screen International

Sündmuse koduleht: https://poff.ee/est/filmid/321022

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
011303 / Õnnistatud maa R 17.11.2017 21:30 Kino Artis, Saal 1, Tallinn
Toimunud
Hinnainfo


EELISMÜÜK PARTNERITELE 09.11.2017
AVALIKU PILETIMÜÜGI ALGUS 10.11.2017


NB! PÖFFi KINKEPILETIT EI SAA KASUTADA PAARISTOOLIDE LUNASTAMISEKS

Piletite hinnad:
Tavapilet 8 €
Sooduspilet 6.50 €*
Paaristooli koht 9 € / sooduspilet 7.50 €* NB! Saab osta ka üksikult (Solaris kino, Coca-Cola Plaza, Kosmos IMAX)

*Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele, õpilastele, õpetajale, tudengitele ja pensionäridele  vastava dokumendi esitamisel (nõutav kohapeal).

Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, k.a. sülelapsel.

PÖFFi sooduspakett 5+ (ehk grupisoodustus) – ostes korraga välja 5 või enam piletit põhiprogrammile on iga täispileti hinnaks 6.00 €. NB! Grupisoodustuse saamiseks tuleb enne piletite ostukorvi lisamist valida piletitüübiks „Grupisoodustus“.

Kiirusta, sest soodsate piletite koguarv on piiratud!

Tallink Club One klientidele vastava sooduskoodi sisestamisel internetipoes või kliendikaardi esitamisel müügipunktis kuni 4 täispiletit hinnaga 6.50 €!

Elisa kliendile pilet 6.40 €.
Vastava koodi sisestamisel veebipoes.

Toimumiskoht
Estonia pst. 9 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa