Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

011401 / Ekstremisti ooper

R 17.11.2017 17:00
Kino Artis, Saal 2, Tallinn

Kui kaugele peab minema kunsti nimel ja kelle käes on võim ja autoriteet, küsib tuntud alternatiivteatri lavastaja Junko Emoto oma musta komöödiat, draamat ja erootikat hoogsalt segaseks kokteiliks kokku segavas debüütfilmis. Autobiograafiline „Ekstremisti ooper“ jälgib ainuüksi naistest koosneva (ning ka päris elus) plahvatuslikke ja poliitiliselt laetud etendusi ja lavanumbreid esitava teatritrupi siseelu, mida hoiab kontrolli all karmisõnaline lavastaja Naoko. Esietendus on lähenemas ning vajaka on nii etenduse sisust kui ka rekvisiitidest ja rahast, rääkimata korralikest proovidest, kuid selle asemel et oma plahvatuslik energia teatritrupi hüvanguks pühendada, suunab Naoko nii oma vaimse kui ka seksuaalse energia äsja trupiga liitunud näitlejanna Haru võrgutamiseks. Armuseiklus ei keera segi mitte ainult grupisiseseid suhteid, vaid annab kõigile valusa õppetunni kogu eluks.

„Ekstremisti ooper“ on kaua rahvusvahelist tähelepanu oodanud ja krutskeid täis ­indie-kino pärl, mis küllaltki irooniliselt, kuid tabavalt avab Jaapani alternatiivteatri, subkultuuride ning ka LGBT-kogukonna sisemisi suhteid, pakkudes seetõttu elamust nii Aasia kinokunsti kui ka mässulisemate filmide fännidele.

Sten Saluveer

Sündmuse koduleht: https://poff.ee/est/filmid/324309

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
011401 / Ekstremisti ooper R 17.11.2017 17:00 Kino Artis, Saal 2, Tallinn
Toimunud
Hinnainfo


EELISMÜÜK PARTNERITELE 09.11.2017
AVALIKU PILETIMÜÜGI ALGUS 10.11.2017


NB! PÖFFi KINKEPILETIT EI SAA KASUTADA PAARISTOOLIDE LUNASTAMISEKS

Piletite hinnad:
Tavapilet 8 €
Sooduspilet 6.50 €*
Paaristooli koht 9 € / sooduspilet 7.50 €* NB! Saab osta ka üksikult (Solaris kino, Coca-Cola Plaza, Kosmos IMAX)

*Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele, õpilastele, õpetajale, tudengitele ja pensionäridele  vastava dokumendi esitamisel (nõutav kohapeal).

Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, k.a. sülelapsel.

PÖFFi sooduspakett 5+ (ehk grupisoodustus) – ostes korraga välja 5 või enam piletit põhiprogrammile on iga täispileti hinnaks 6.00 €. NB! Grupisoodustuse saamiseks tuleb enne piletite ostukorvi lisamist valida piletitüübiks „Grupisoodustus“.

Kiirusta, sest soodsate piletite koguarv on piiratud!

Tallink Club One klientidele vastava sooduskoodi sisestamisel internetipoes või kliendikaardi esitamisel müügipunktis kuni 4 täispiletit hinnaga 6.50 €!

Elisa kliendile pilet 6.40 €.
Vastava koodi sisestamisel veebipoes.

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa