Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

011403 / Piir

R 17.11.2017 21:15
Kino Artis, Saal 2, Tallinn

Slovakkia-Ukraina piiril on salakaubavedu põline elatusallikas, millega piiriäärsetes külades on tegeldud juba mitu põlvkonda. Kuid nüüd ähvardab Slovakkia ühinemine Euroopa Liiduga piiriärile lõpu teha – poliitikud ja muud asjapulgad lubavad muuta piiri Euroopale vääriliselt hiire- ja salakaubakindlaks.

Teist põlve piiriäriga tegelev slovakk Adam püüab raskuste kiuste olla raudse haardega perekonnapeaks nii oma kodusele kui ka töisele perekonnale. Piirid peavad paigas olema – keegi ei tea seda temast paremini. Ent majanduslik kitsikus muudab krimipere liikmed sama allumatuks nagu keelatud armastus noore smugeldaja vastu ta teismelise tütre. Lojaalsusel on piirid. Õli valab tulle sotsiopaadist Ukraina boss, kes tahab, et Adam hakkaks lisaks salasuitsudele ka inimesi ja narkootikume vedama. Ent kusagil on piirid, mida ei tohi ületada ning Adam saab peagi teada, millist hinda tuleb nende hoidmise eest maksta.

„Piir“ on Peter Bebjaki („Koristaja“, PÖFF 2015) dirigeeritud hoogne krimipõnevik, kus põimuvad seadusesilmade, smugeldajate ja immigrantide saatused, vägivald, must huumor ja inimlikkus. Tulemuseks on suurepäraste näitlejatöödega eluliselt ja kinematograafiliselt mitmeplaaniline meistriteos.

Film pälvis tänavusel Karlovy Vary filmifestivalil parima režissööri auhinna.

Katre Pärn

Sündmuse koduleht: https://poff.ee/est/filmid/322704

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
011403 / Piir R 17.11.2017 21:15 Kino Artis, Saal 2, Tallinn
Toimunud
Hinnainfo


EELISMÜÜK PARTNERITELE 09.11.2017
AVALIKU PILETIMÜÜGI ALGUS 10.11.2017


NB! PÖFFi KINKEPILETIT EI SAA KASUTADA PAARISTOOLIDE LUNASTAMISEKS

Piletite hinnad:
Tavapilet 8 €
Sooduspilet 6.50 €*
Paaristooli koht 9 € / sooduspilet 7.50 €* NB! Saab osta ka üksikult (Solaris kino, Coca-Cola Plaza, Kosmos IMAX)

*Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele, õpilastele, õpetajale, tudengitele ja pensionäridele  vastava dokumendi esitamisel (nõutav kohapeal).

Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, k.a. sülelapsel.

PÖFFi sooduspakett 5+ (ehk grupisoodustus) – ostes korraga välja 5 või enam piletit põhiprogrammile on iga täispileti hinnaks 6.00 €. NB! Grupisoodustuse saamiseks tuleb enne piletite ostukorvi lisamist valida piletitüübiks „Grupisoodustus“.

Kiirusta, sest soodsate piletite koguarv on piiratud!

Tallink Club One klientidele vastava sooduskoodi sisestamisel internetipoes või kliendikaardi esitamisel müügipunktis kuni 4 täispiletit hinnaga 6.50 €!

Elisa kliendile pilet 6.40 €.
Vastava koodi sisestamisel veebipoes.

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa