Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

011701 / Ära armasta mind

R 17.11.2017 17:00
Kino Sõprus, Tallinn
Kõrgklassi abielupaar palkab noore immigrandi (Célestine Aposporis) surrogaatemaks. Kui tüdruk on nende elegantsesse villasse kolinud, hakatakse ühiselt arutama kokkuleppe lõplikke üksikasju. Mees (Christos Loulis) on läbirääkimistele avatud ja igati valmis tugevdama sidet noore naisega. Naine (Eleni Roussinou) seevastu, kes näeb välja nii, nagu võitleks pidevalt ränga depressiooniga, hoiab distantsi, kuid üritab sellegipoolest võõrale läheneda. Ehkki tulevane ema satub aina rohkem nende tähelepanu keskmesse, üritab abielupaar nautida suvist vahemängu, et arutada ühist tulevikku. Naine läheb aga ootamatult tüdrukuga tülli ja lahkub vihaselt kodust. Veel samal ööl peab tema abikaasa tuvastama naise põlenud surnukeha, mis autovrakist leitakse.

„Ära armasta mind“ on film, mis mängib eri žanridega ja käsitleb eri teemasid, üritades pidevalt jälgida kaasaja kõlblusetust majandusliku ja eetilise kriisi ajastul. Sotsiaal­draamana alanud film areneb aegamisi thriller’iks ning puudutab viimaks ka õudusfilmi elemente, kaotamata kordagi oma peamist allteksti.

Käsikäes David Pimmi vastuolulise, idüllilise, optimistliku operaatoritööga, mis üritab kirgastada kirjeldatud tegude süngust, manipuleerib Avranas emotsionaalselt vaatajatega ja füüsiliselt oma tegelaskujudega psühholoogilise ärakasutamise crescendo’s. Naine ja mees, traagiliste kangelaste alateadlikud arhetüübid, paljastavad liigselt oma enesekindlust, mis viib paratamatult karmima narratiivse sillani ja jõuab lõpuks sadistliku, pasoliniliku vihavaenuni.

Sündmuse koduleht: https://poff.ee/est/filmid/322018

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
011701 / Ära armasta mind R 17.11.2017 17:00 Kino Sõprus, Tallinn
Toimunud
Hinnainfo


EELISMÜÜK PARTNERITELE 09.11.2017
AVALIKU PILETIMÜÜGI ALGUS 10.11.2017


NB! PÖFFi KINKEPILETIT EI SAA KASUTADA PAARISTOOLIDE LUNASTAMISEKS

Piletite hinnad:
Tavapilet 8 €
Sooduspilet 6.50 €*
Paaristooli koht 9 € / sooduspilet 7.50 €* NB! Saab osta ka üksikult (Solaris kino, Coca-Cola Plaza, Kosmos IMAX)

*Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele, õpilastele, õpetajale, tudengitele ja pensionäridele  vastava dokumendi esitamisel (nõutav kohapeal).

Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, k.a. sülelapsel.

PÖFFi sooduspakett 5+ (ehk grupisoodustus) – ostes korraga välja 5 või enam piletit põhiprogrammile on iga täispileti hinnaks 6.00 €. NB! Grupisoodustuse saamiseks tuleb enne piletite ostukorvi lisamist valida piletitüübiks „Grupisoodustus“.

Kiirusta, sest soodsate piletite koguarv on piiratud!

Tallink Club One klientidele vastava sooduskoodi sisestamisel internetipoes või kliendikaardi esitamisel müügipunktis kuni 4 täispiletit hinnaga 6.50 €!

Elisa kliendile pilet 6.40 €.
Vastava koodi sisestamisel veebipoes.

Toimumiskoht
Vana-Posti 8 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa