Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

020102 / Thelma

L 18.11.2017 20:15
Coca-Cola Plaza, 2. saal

Väikeses rannikulinnas kasvanud Thelma (Eili Harboe) kolib Oslosse elama, et hakata bioloogiat õppima. Ta on üsna introvertne, tundlik ja konservatiivne tänu oma perekonna karmilt kristlikule taustale, seetõttu ei leia ta ka ülikoolis tõelisi sõpru. Kord raamatukogus tabab teda ränk krambihoog; õnneks on läheduses Anja (Kaya Wilkins), kes talle kohe appi ruttab. Pärast seda vahejuhtumit tunneb Thelma Anja vastu tohutut kiindumust, ehkki see läheb tema põhimõtetega vastuollu. Nende vahel tekib sõbralik suhe, kuid mida lähedasemaks nad muutuvad, seda rängemaks muutuvad Thelma krambihood ja vaatajal tekib kahtlus, et need võivad olla seotud tema üleloomulike võimetega.

Kui „Thelmat“ lihtsalt kokku võtta, siis võib seda nimetada üleloomulikkust ja täiskasvanuks saamist käsitlevaks lesbi-thriller’iks, kuid tänu Trieri talendile on see palju rohkem kui rafineeritud žanrifilm. Neljandas järjestikuses koostöös oma kaasstsenaristi Eskil Vogtiga toovad nad vaatajani midagi hoopis teistsugust kui nende senised tööd; filmi, mida saab võrrelda üksnes Vogti režissööridebüüdiga „Pime“ (2014, linastus Tartuffil), sest ka selles filmis on reaalsus ja fantaasias sama võluvalt sulandunud.

Vassilis Economou, Cineuropa.org

Sündmuse koduleht: https://poff.ee/est/filmid/323136

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
020102 / Thelma L 18.11.2017 20:15 Coca-Cola Plaza, 2. saal
Toimunud
Hinnainfo


EELISMÜÜK PARTNERITELE 09.11.2017
AVALIKU PILETIMÜÜGI ALGUS 10.11.2017


NB! PÖFFi KINKEPILETIT EI SAA KASUTADA PAARISTOOLIDE LUNASTAMISEKS

Piletite hinnad:
Tavapilet 8 €
Sooduspilet 6.50 €*
Paaristooli koht 9 € / sooduspilet 7.50 €* NB! Saab osta ka üksikult (Solaris kino, Coca-Cola Plaza, Kosmos IMAX)

*Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele, õpilastele, õpetajale, tudengitele ja pensionäridele  vastava dokumendi esitamisel (nõutav kohapeal).

Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, k.a. sülelapsel.

PÖFFi sooduspakett 5+ (ehk grupisoodustus) – ostes korraga välja 5 või enam piletit põhiprogrammile on iga täispileti hinnaks 6.00 €. NB! Grupisoodustuse saamiseks tuleb enne piletite ostukorvi lisamist valida piletitüübiks „Grupisoodustus“.

Kiirusta, sest soodsate piletite koguarv on piiratud!

Tallink Club One klientidele vastava sooduskoodi sisestamisel internetipoes või kliendikaardi esitamisel müügipunktis kuni 4 täispiletit hinnaga 6.50 €!

Elisa kliendile pilet 6.40 €.
Vastava koodi sisestamisel veebipoes.

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa