Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

020202 / Jälg

L 18.11.2017 18:00
Coca-Cola Plaza, 3. saal
„Jälje“ peategelaseks on Janina (Agnieszka Mandat ) – ekstsentriline vana naine, tulihingeline vegan, kellel on nõrkus astroloogia ja loomade vastu. Oma eheduse ja lihtsusega võidab ta kiirelt vaataja poolehoiu ning suunab vaatama maailma eaka, paljukogenud inimese positsioonilt.

Janina elab Poola-Tšehhi piiril, metsade vahele peidetud külas. Ümbritsevad mäed, orud ja rohelus on olnud tema maailmavaate vormijaks. Janina ideaalmaailmas valitseks loomade ja inimeste vahel mõistmine ja vastastikune austus. Paraku peab Janina looduse võlusid jagama jahimeestega. Metsas kaikuvad püssipaugud tabavad hallipäist naist südamesse. Respekti tekitab vana naise vitaalsus ja tahtekindlus. Ei mingit tühja hala, ta pöördub lahenduse leidmiseks võimuorganite poole.

Paraku ei leia ta mõistmist. Inimesed, kes on võimul, räägivad küll sama keelt, ent on oma väärtushinnangute poolest Janinast justkui valgusaastate kaugusel. Janina on üksi oma vihas, pettumuses. Pöördepunktiks on surnud jahimehe leidmine. Saladuslikult kuuluvad ainsad hukkunu juurde viivad jäljed metsloomadele. Janina teooria kõlab: „Alustasid loomad mässu?“.
Müstiliste elementidega „Jälg“ krutib parajas tonaalsuses pinget ning pakub sobivas mõõdus musta huumorit. Nauditav ja haarav film on ood looduse ilule ja loomade elule. Paralleelselt avatakse inimmaailma keerukust ja väärtushinnangute põrkumise põhjuseid ja tagajärgi – äärmuseid, kuhu jõuti vastuseta jäänud valu tulemusel.

2017. aastal Poola parima võõrkeelse Oscari kandidaadiks valitud „Jälg“ sulatab omavahel kokku ühiskondliku tausta, inimsuhted, looduse. Nimetatud tegurite vahelised põrkumised ja põimumised tuuakse filmilinal välja lihtsalt, meelelahutuslikult ja tükati müstiliselt. Lisaboonuseks on värvikad karakterid ja originaalsed episoodid, mis kokkuvõttes lubavad filmi pidada üheks hoogsamaks filmiks tänavuses PÖFFi valikus.

Aurelia Aasa

Sündmuse koduleht: https://poff.ee/est/filmid/324106

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
020202 / Jälg L 18.11.2017 18:00 Coca-Cola Plaza, 3. saal
Toimunud
Hinnainfo


EELISMÜÜK PARTNERITELE 09.11.2017
AVALIKU PILETIMÜÜGI ALGUS 10.11.2017


NB! PÖFFi KINKEPILETIT EI SAA KASUTADA PAARISTOOLIDE LUNASTAMISEKS

Piletite hinnad:
Tavapilet 8 €
Sooduspilet 6.50 €*
Paaristooli koht 9 € / sooduspilet 7.50 €* NB! Saab osta ka üksikult (Solaris kino, Coca-Cola Plaza, Kosmos IMAX)

*Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele, õpilastele, õpetajale, tudengitele ja pensionäridele  vastava dokumendi esitamisel (nõutav kohapeal).

Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, k.a. sülelapsel.

PÖFFi sooduspakett 5+ (ehk grupisoodustus) – ostes korraga välja 5 või enam piletit põhiprogrammile on iga täispileti hinnaks 6.00 €. NB! Grupisoodustuse saamiseks tuleb enne piletite ostukorvi lisamist valida piletitüübiks „Grupisoodustus“.

Kiirusta, sest soodsate piletite koguarv on piiratud!

Tallink Club One klientidele vastava sooduskoodi sisestamisel internetipoes või kliendikaardi esitamisel müügipunktis kuni 4 täispiletit hinnaga 6.50 €!

Elisa kliendile pilet 6.40 €.
Vastava koodi sisestamisel veebipoes.

Sündmuse korraldaja
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa