Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

020301 / Mõrvar Marlina neljas vaatuses

L 18.11.2017 15:30
Coca-Cola Plaza, 4. saal
6.00 - 8.00
Indoneesia lavastaja Mouly Surya „Mõrvar Marlina neljas vaatuses“ on katse kohandada vesternižanri Indoneesia oludele. Marlina on noor, ootamatult leseks jäänud naine, kellel on hulk kariloomi ja väike majake keset kaunist lagendikku. Verine sündmuste jada saab alguse sellest, kui Marlina juurde saabub seitse meest, et võtta naiselt tema vara ja kari ning õnnetu naine vägistada. Kõik ei lähe aga nii, nagu šovinistlikud vägivallatsejad arvavad.

Surya mängib vesternitest tuttava võtestikuga, paigutades selle tänapäeva Indoneesia külaühiskonda. Marlina lugu on kantud feministlikust hoiakust, naised on siin tugevam pool, kes elu jätkavad ja hoiavad, mehed aga ilmselgelt rumalad hävitajad. Nagu vesternikangelasele tavaks, võtab Marlina õigusemõistmise enda kätesse, sest bürokraatlik korravalvesüsteem näitab üles vaid oma abitust. Surya ei lasku karakterite psühholoogia avamisse, olulisem on stiil, kuidas Marlina lugu edasi anda. Morriconeliku saatemuusika saatel läbib see üksik naine katsumusi, mis on sama karmikoelised nagu teda ümbritsev halastamatult tühi maastik.

Marlina on oma kangelaslikkusele vaatamata lihtne talunaine, kes ei valda relvakäsitsemiskunsti, see-eest on temas sisemist väärikust ja külma närvi, et olukorraga hakkama saada. Mouly Surya sataya-vestern, nagu seda on kutsutud, on näide sellest, millise vormi võib võtta klassikaliselt maskuliinne žanr tänapäeva Kagu-Aasia kinokunstis.

Tõnu Karjatse

Sündmuse koduleht: https://poff.ee/est/filmid/323196

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
020301 / Mõrvar Marlina neljas vaatuses L 18.11.2017 15:30 Coca-Cola Plaza, 4. saal 6.00 - 8.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.00 € pileti kohta


EELISMÜÜK PARTNERITELE 09.11.2017
AVALIKU PILETIMÜÜGI ALGUS 10.11.2017


NB! PÖFFi KINKEPILETIT EI SAA KASUTADA PAARISTOOLIDE LUNASTAMISEKS

Piletite hinnad:
Tavapilet 8 €
Sooduspilet 6.50 €*
Paaristooli koht 9 € / sooduspilet 7.50 €* NB! Saab osta ka üksikult (Solaris kino, Coca-Cola Plaza, Kosmos IMAX)

*Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele, õpilastele, õpetajale, tudengitele ja pensionäridele  vastava dokumendi esitamisel (nõutav kohapeal).

Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, k.a. sülelapsel.

PÖFFi sooduspakett 5+ (ehk grupisoodustus) – ostes korraga välja 5 või enam piletit põhiprogrammile on iga täispileti hinnaks 6.00 €. NB! Grupisoodustuse saamiseks tuleb enne piletite ostukorvi lisamist valida piletitüübiks „Grupisoodustus“.

Kiirusta, sest soodsate piletite koguarv on piiratud!

Tallink Club One klientidele vastava sooduskoodi sisestamisel internetipoes või kliendikaardi esitamisel müügipunktis kuni 4 täispiletit hinnaga 6.50 €!

Elisa kliendile pilet 6.40 €.
Vastava koodi sisestamisel veebipoes.

Sündmuse korraldaja
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa