Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

020303 / Põhjus

L 18.11.2017 19:30
Coca-Cola Plaza, 4. saal
2000. aastate alguses esile tõusnud Rumeenia uue kino esindaja Constantin Popescu kolmas film on stiililt minimalistlik, ent emotsionaalselt jõuline draama, mille keskmes on Tudor, idüllilist pereelu elav mees, kelle elu ühe järjekordse idüllilise päeva idüllilisel hetkel drastiliselt muutub, kui ta viieaastane tütar Maria pargis mängimise ajal järsku kaduma läheb.

Filmile annab nime pororoca – Atlandi ookeanist Amazoni jõge mööda sadu kilomeeterid ülesvoolu liikuv laastav tõusulaine. Ent Popescu „Pororoca“ on justkui selle ümberpööratud versioon. Kui aegamööda raugeva tõusulaine tulekust hoiatab ette selle kaugustesse kõlav mürin, siis Tudori ja tema pere elu laastav laine liigub vaikselt, kuid üha kasvava pinge ja hävitavama jõuga.

Esmalt vaikitakse segadusest ja peataolekust, siis tunnete vältimiseks, siis süüdistustest hoidumiseks. Valu, igatsus ja paanika kasvavad ning nendega koos kasvab ka vajadus end vaos hoida, emotsioonid alla suruda. Mida vähem on abi politseist, seda suuremaks muutub Tudori veendumus, et ta peab ise Maria kadumisele vastuse – süüdlase – leidma. Sest sellel lõputul teadmatuse ja allasurutud tunnete tunnelil peab ju millalgi mingisugune lõpp tulema.

Katre Pärn

Sündmuse koduleht: https://poff.ee/est/filmid/324135

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
020303 / Põhjus L 18.11.2017 19:30 Coca-Cola Plaza, 4. saal
Toimunud
Hinnainfo


EELISMÜÜK PARTNERITELE 09.11.2017
AVALIKU PILETIMÜÜGI ALGUS 10.11.2017


NB! PÖFFi KINKEPILETIT EI SAA KASUTADA PAARISTOOLIDE LUNASTAMISEKS

Piletite hinnad:
Tavapilet 8 €
Sooduspilet 6.50 €*
Paaristooli koht 9 € / sooduspilet 7.50 €* NB! Saab osta ka üksikult (Solaris kino, Coca-Cola Plaza, Kosmos IMAX)

*Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele, õpilastele, õpetajale, tudengitele ja pensionäridele  vastava dokumendi esitamisel (nõutav kohapeal).

Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, k.a. sülelapsel.

PÖFFi sooduspakett 5+ (ehk grupisoodustus) – ostes korraga välja 5 või enam piletit põhiprogrammile on iga täispileti hinnaks 6.00 €. NB! Grupisoodustuse saamiseks tuleb enne piletite ostukorvi lisamist valida piletitüübiks „Grupisoodustus“.

Kiirusta, sest soodsate piletite koguarv on piiratud!

Tallink Club One klientidele vastava sooduskoodi sisestamisel internetipoes või kliendikaardi esitamisel müügipunktis kuni 4 täispiletit hinnaga 6.50 €!

Elisa kliendile pilet 6.40 €.
Vastava koodi sisestamisel veebipoes.

Sündmuse korraldaja
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa