Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

020504 / Ma ei ole nõid

L 18.11.2017 18:00
Coca-Cola Plaza, 8. saal
6.00 - 8.00
Pärast väikest vahejuhtumit mahaaetud veega kuulutatakse üheksa-aastane Shula (Margaret Mulubwa) nõiaks ja aetakse välja tema kodukülast Sambia maapiirkonnas. Sealt satub ta valitsuse poolt korraldatud nõidade rändlaagrisse selles kaasahaaravas debüütfilmis, mille autoriks on Sambias sündinud ja Walesis kasvanud Rungano Nyoni.

Nagu ka teised nõialaagris elavad naised, peab Shula kandma valget linti, mis ei lase tal ära lennata. Ta peab veetma oma esimese öö kuuris. Kui ta lindi läbi lõikab, muutub ta kitseks; kui ei, peab ta nõiana laagrisse jääma. Film kirjeldab meisterlikult ebausu ja rituaalide raamistikku, millesse põimub värvikalt kujutatud, peaaegu enigmaatiline portree ühe lapse elust. Shula on kõrvalekalle tavapärasest külakogukonnas, kus kaubeldakse küüniliselt kohalike traditsioonidega.

See on rabav ja haruldane film, kus ei mängi professionaalsed näitlejad. Lugu tuuakse vaatajani omalaadse aeglase ekstsentrilisusega. Ülespuhutult edasi antud pilt rõhutab ükskõikse kummalisuse tunnetust. Samas on filmis ka huumorit, vähemalt filmi esimeses pooles, enne kui uue elu ja vastutuse taak sunnivad väikest Shulat endasse sulguma.

Sündmuse koduleht: https://poff.ee/est/filmid/305755

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
020504 / Ma ei ole nõid L 18.11.2017 18:00 Coca-Cola Plaza, 8. saal 6.00 - 8.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.00 € pileti kohta


EELISMÜÜK PARTNERITELE 09.11.2017
AVALIKU PILETIMÜÜGI ALGUS 10.11.2017


NB! PÖFFi KINKEPILETIT EI SAA KASUTADA PAARISTOOLIDE LUNASTAMISEKS

Piletite hinnad:
Tavapilet 8 €
Sooduspilet 6.50 €*
Paaristooli koht 9 € / sooduspilet 7.50 €* NB! Saab osta ka üksikult (Solaris kino, Coca-Cola Plaza, Kosmos IMAX)

*Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele, õpilastele, õpetajale, tudengitele ja pensionäridele  vastava dokumendi esitamisel (nõutav kohapeal).

Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, k.a. sülelapsel.

PÖFFi sooduspakett 5+ (ehk grupisoodustus) – ostes korraga välja 5 või enam piletit põhiprogrammile on iga täispileti hinnaks 6.00 €. NB! Grupisoodustuse saamiseks tuleb enne piletite ostukorvi lisamist valida piletitüübiks „Grupisoodustus“.

Kiirusta, sest soodsate piletite koguarv on piiratud!

Tallink Club One klientidele vastava sooduskoodi sisestamisel internetipoes või kliendikaardi esitamisel müügipunktis kuni 4 täispiletit hinnaga 6.50 €!

Elisa kliendile pilet 6.40 €.
Vastava koodi sisestamisel veebipoes.

Sündmuse korraldaja
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa