Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

020505 / Tokyo iidolid

L 18.11.2017 20:00
Coca-Cola Plaza, 8. saal

Tänapäeva Jaapani popkultuuri üheks suurimaks fenomeniks on iidolid (jp k. aidoru) – nunnudesse kostüümidesse riietatud teismelistest tüdrukutest sooloartistid või nendest koosnevad tüdrukutebändid, mis J-Pop-stiilis laulu- ja tantsunumbreid esitavad. 1970. aastate alguses muusikatööstustest alguse saanud popkultuuri nähtusest on tänaseks välja kasvanud nii kodumaine kui ka rahvusvaheline miljardibisnis ja rahamasin, mille tipus figureerivad rahvusvaheliselt tuntud staarirühmitused nagu AKB48, Perfume ja Babymetal ning redeli alumistel pulkadel alles oma karjääri alustavad tundmatud artistilootused. Keskealistest, tihtilugu üksikutest meesterahvastest fänne jagub aga nii proffidele kui debütantidele ning andunud järgijad ei kohku kulutamast igakuiselt tuhandete eurode väärtuses raha, et oma noortele lemmikutele toetust avaldada.

Jaapani uue põlvkonna naisdokumentalisti Kyoko Miyake rahvusvaheliselt tunnustatud dokumentaalfilm heidab kõrvale iidolikultuuri sädeleva pealispinna, viies meid oma karjääri alustava, 19-aastase Rio Hiiragi (artistinimega RioRio) ja tema fännklubi juhtiva 43-aastase üksiku meesterahva Koji Yoshida argipäeva, proovides ühelt poolt selgusele jõuda, mis paelub varateismelisi tüdrukuid sukelduma karmi tempo, kauge eesmärgi ja lühikese karjääriperspektiiviga iidoliärisse ning teisalt, miks keskealised Jaapani mehed klammerduvad teismeliste tüdrukute poolt loodud naiivsust täis fantaasiamaailma.

Sten Saluveer

Sündmuse koduleht: https://poff.ee/est/filmid/323655

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
020505 / Tokyo iidolid L 18.11.2017 20:00 Coca-Cola Plaza, 8. saal
Toimunud
Hinnainfo


EELISMÜÜK PARTNERITELE 09.11.2017
AVALIKU PILETIMÜÜGI ALGUS 10.11.2017


NB! PÖFFi KINKEPILETIT EI SAA KASUTADA PAARISTOOLIDE LUNASTAMISEKS

Piletite hinnad:
Tavapilet 8 €
Sooduspilet 6.50 €*
Paaristooli koht 9 € / sooduspilet 7.50 €* NB! Saab osta ka üksikult (Solaris kino, Coca-Cola Plaza, Kosmos IMAX)

*Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele, õpilastele, õpetajale, tudengitele ja pensionäridele  vastava dokumendi esitamisel (nõutav kohapeal).

Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, k.a. sülelapsel.

PÖFFi sooduspakett 5+ (ehk grupisoodustus) – ostes korraga välja 5 või enam piletit põhiprogrammile on iga täispileti hinnaks 6.00 €. NB! Grupisoodustuse saamiseks tuleb enne piletite ostukorvi lisamist valida piletitüübiks „Grupisoodustus“.

Kiirusta, sest soodsate piletite koguarv on piiratud!

Tallink Club One klientidele vastava sooduskoodi sisestamisel internetipoes või kliendikaardi esitamisel müügipunktis kuni 4 täispiletit hinnaga 6.50 €!

Elisa kliendile pilet 6.40 €.
Vastava koodi sisestamisel veebipoes.

Sündmuse korraldaja
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa