Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

020605 / Raevukas järelmäng

L 18.11.2017 21:00
Coca-Cola Plaza, 9. saal
6.00 - 8.00
Endine yakuza-boss Otomo elab nüüd Lõuna-Koreas Jeju saarel, pakkudes seal teenuseid härra Changile, kuulsale allmaailma niiditõmbajale (nn fixer’ile), kelle mõjuvõim ulatub otsapidi ka Jaapanisse. Suhteliselt tähtsusetu vahejuhtum põhjustab pingeid Changi ja Hanabishi klanni vahel. Järjest enam hoogu koguv konflikt väljub peagi kontrolli alt ja toob kaasa vihase võimuvõitluse Hanabishi juhtkonnas. Kui ohtu satub ka härra Changi elu, naaseb Otomo Jaapanisse, et asjad otsustavalt ja lõplikult joonde ajada. Võttes abilisena kaasa muheda olekuga Ichikawa, satub Otomo otse keset Hanabishi ladviku omavahelist arveteklaarimist.

„Raevukas järelmäng“ on viimane osa veteran-filmitegija Takeshi Kitano (astub filmis üles ka peaosalise Otomo rollis) yakuza-teemalisest „Outrage„-triloogiast (varasemad osad: „Outrage“, 2010 ja „Beyond Outrage“, 2012). Eelmiste osadega võrreldes on siin suhteliselt väiksem roll vägivallal ja suurem osakaal yakuza-bosside karakterite ja nende omavaheliste jõujoonte edasiandmisel. Rohkete dialoogidega film mõjub oma väljapeetud elegantsi, hästivalitud osatäitjate ja heliribaga (muusika autor Keiichi Suzuki) rohkem melanhoolselt kui jõhkralt.

Film on linastunud muuhulgas Veneetsia filmifestivali konkursivälises programmis ja Adelaide’i filmifestivalil Austraalias.

Tauno Maarpuu

Sündmuse koduleht: https://poff.ee/est/filmid/323652

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
020605 / Raevukas järelmäng L 18.11.2017 21:00 Coca-Cola Plaza, 9. saal 6.00 - 8.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.00 € pileti kohta


EELISMÜÜK PARTNERITELE 09.11.2017
AVALIKU PILETIMÜÜGI ALGUS 10.11.2017


NB! PÖFFi KINKEPILETIT EI SAA KASUTADA PAARISTOOLIDE LUNASTAMISEKS

Piletite hinnad:
Tavapilet 8 €
Sooduspilet 6.50 €*
Paaristooli koht 9 € / sooduspilet 7.50 €* NB! Saab osta ka üksikult (Solaris kino, Coca-Cola Plaza, Kosmos IMAX)

*Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele, õpilastele, õpetajale, tudengitele ja pensionäridele  vastava dokumendi esitamisel (nõutav kohapeal).

Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, k.a. sülelapsel.

PÖFFi sooduspakett 5+ (ehk grupisoodustus) – ostes korraga välja 5 või enam piletit põhiprogrammile on iga täispileti hinnaks 6.00 €. NB! Grupisoodustuse saamiseks tuleb enne piletite ostukorvi lisamist valida piletitüübiks „Grupisoodustus“.

Kiirusta, sest soodsate piletite koguarv on piiratud!

Tallink Club One klientidele vastava sooduskoodi sisestamisel internetipoes või kliendikaardi esitamisel müügipunktis kuni 4 täispiletit hinnaga 6.50 €!

Elisa kliendile pilet 6.40 €.
Vastava koodi sisestamisel veebipoes.

Sündmuse korraldaja
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa