Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

020703 / Kakleja

L 18.11.2017 19:45
Coca-Cola Plaza, 10. saal

PÖFFi publiku vana tuttav Anurag Kashyap („Must reede“, „Hull Raman“) on tagasi uue filmiga, mis sulatab kokku eri žanre rõõmsa eklektilisusega. Tulemuseks on värvidest pakatav, meeldejääva muusikaga tempokas film, milles kõrvuti suurepärane huumor ja südantlõhestavad keerdkäigud. Kahe ja poole tunniga suudab Kashyap anda edasi päriselul põhineva kaasaegse loo vastuvoolu sõudvast ja lootustandvast poksijast, jutustada lisaks veel kaasahaarava ja pea muinasjutulise armuloo ning vürtsitada seda kõike karmilt terava ühiskonnakriitilise sissevaatega India kastisüsteemi.

Sõdalaste kasti kuuluv Shravan Kumar unistab uhkest poksijakarjäärist. Ta töötab ülemasse kasti kuuluva kunagise poksitšempioni juures, kes juhib piirkonna sellealast spordiliitu ning on lubanud mehi enda raudse käe all treenida. Suurtest sõnadest hoolimata ei anna aga Bhagwan Das Mishra treenimist ootavatele poksihuvilistele muid korraldusi kui üksnes teenijatele sobivaid ülesandeid. Innustatuna kohtumisest kartmatu ja isepäise Sunainaga laseb kärsitu Shravan käiku rusikad ning rikub sellega jäädavalt suhte kardetud ja mõjuvõimsa Bhagwan Dasiga. Viimane vannub tulist kättemaksu ja tõotab, et Shravanil ei saa olema kunagi kohta India poksimaailmas, samuti astub ta otsustavalt Shravani ja Sunaina tärkava armastuse vahele. Shravani karistamiseks ja alandamiseks võtab Bhagwan Das kasutusele kõik meetmed ja peagi kaldub asi ausast mängust aina kaugemale. Paraku ei oska ta aga arvestada Shravani meelekindlusega, kes hoolimata arvukatest takistustest ja ebaõiglustest ei kavatsegi alla anda.

Katriin Kütt

Sündmuse koduleht: https://poff.ee/est/filmid/323561

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
020703 / Kakleja L 18.11.2017 19:45 Coca-Cola Plaza, 10. saal
Toimunud
Hinnainfo


EELISMÜÜK PARTNERITELE 09.11.2017
AVALIKU PILETIMÜÜGI ALGUS 10.11.2017


NB! PÖFFi KINKEPILETIT EI SAA KASUTADA PAARISTOOLIDE LUNASTAMISEKS

Piletite hinnad:
Tavapilet 8 €
Sooduspilet 6.50 €*
Paaristooli koht 9 € / sooduspilet 7.50 €* NB! Saab osta ka üksikult (Solaris kino, Coca-Cola Plaza, Kosmos IMAX)

*Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele, õpilastele, õpetajale, tudengitele ja pensionäridele  vastava dokumendi esitamisel (nõutav kohapeal).

Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, k.a. sülelapsel.

PÖFFi sooduspakett 5+ (ehk grupisoodustus) – ostes korraga välja 5 või enam piletit põhiprogrammile on iga täispileti hinnaks 6.00 €. NB! Grupisoodustuse saamiseks tuleb enne piletite ostukorvi lisamist valida piletitüübiks „Grupisoodustus“.

Kiirusta, sest soodsate piletite koguarv on piiratud!

Tallink Club One klientidele vastava sooduskoodi sisestamisel internetipoes või kliendikaardi esitamisel müügipunktis kuni 4 täispiletit hinnaga 6.50 €!

Elisa kliendile pilet 6.40 €.
Vastava koodi sisestamisel veebipoes.

Sündmuse korraldaja
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa