Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

021004 / Aplus

L 18.11.2017 22:30
Apollo Kino Solaris, Saal 3
Grupp Quebeci külaelanikke üritab pääseda eluga nende kodukanti tabanud saladusliku ja hirmuäratava viiruse eest: hulk kohalikke on teadmata põhjusel muutunud lihahimulisteks zombideks ja ülejäänud oma kodud ülepeakaela hüljanud. „Tervete“ rühma satub juhtima ulmefännist Bonin, kes sõidab pikapiga mööda vaenulikku territooriumi, kohates oma teel erinevaid saatusekaaslasi, kellega jätkatakse ühiselt teekonda. Kokkuhoidvas grupis püüab Bonin teistel tuju üleval hoida kahtlase väärtusega anekdoote pajatades. Nakatunud elanike arv aga suureneb ja võimalused eluga pääseda tunduvad üha napimad.

Kuigi sündmustiku kirjeldusest võib jääda mulje, et tegu on järjekordse stiilitruu zombifilmiga, on „Aplus“ omanäoline ja detailitundlik (õudus-)draama, mis toob värsket verd „zombie apocalypse“-žanrifilmide pikka traditsiooni. Siin leidub sürreaalselt komponeeritud kaadreid, teravmeelseid tapmisstseene ja leidlikku musta huumorit, kuid vaatamata vägivalla- ja huumorihetkedele on „Apluse“ üldine meeleolu pigem sünge ja melanhoolne. Sidudes omavahel kõhedat õhustikku ja maalilisi Quebeci maastikke, on film huvitav segu „kõrgest“ ja „madalast“, jõhkrusest ja art-house-kinole omasest nüansirohkest pildist ja näitlejatööst. Arvustustes on leitud, et selline võiks välja näha zombifilmide klassika „Night of the Living Dead“, kui selle oleks lavastanud Michelangelo Antonioni („Blow-Up“).

Tauno Maarpuu

Sündmuse koduleht: https://poff.ee/est/filmid/312770

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
021004 / Aplus L 18.11.2017 22:30 Apollo Kino Solaris, Saal 3
Toimunud
Hinnainfo


EELISMÜÜK PARTNERITELE 09.11.2017
AVALIKU PILETIMÜÜGI ALGUS 10.11.2017


NB! PÖFFi KINKEPILETIT EI SAA KASUTADA PAARISTOOLIDE LUNASTAMISEKS

Piletite hinnad:
Tavapilet 8 €
Sooduspilet 6.50 €*
Paaristooli koht 9 € / sooduspilet 7.50 €* NB! Saab osta ka üksikult (Solaris kino, Coca-Cola Plaza, Kosmos IMAX)

*Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele, õpilastele, õpetajale, tudengitele ja pensionäridele  vastava dokumendi esitamisel (nõutav kohapeal).

Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, k.a. sülelapsel.

PÖFFi sooduspakett 5+ (ehk grupisoodustus) – ostes korraga välja 5 või enam piletit põhiprogrammile on iga täispileti hinnaks 6.00 €. NB! Grupisoodustuse saamiseks tuleb enne piletite ostukorvi lisamist valida piletitüübiks „Grupisoodustus“.

Kiirusta, sest soodsate piletite koguarv on piiratud!

Tallink Club One klientidele vastava sooduskoodi sisestamisel internetipoes või kliendikaardi esitamisel müügipunktis kuni 4 täispiletit hinnaga 6.50 €!

Elisa kliendile pilet 6.40 €.
Vastava koodi sisestamisel veebipoes.

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa