Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

021104 / Jahihooaeg

L 18.11.2017 21:15
Apollo Kino Solaris, Saal 4
6.00 - 9.00
Nahuel (Lautaro Bettoni) elab pärast ema surma koos kasuisaga Buenos Aireses. Pärast ühte vägivaldsesse vahejuhtumisse sattumist visatakse ta koolist välja ning ta peab minema esimest korda elus elama oma bioloogilise isa Ernesto juurde (Germán Palacios“, Possible Lives“, „XXY“), kellest ta on võõrdunud ja kes töötab jahigiidina Patagoonias. Isal ja pojal ei ole kunagi õiget suhet olnud ja nad ei ole kohtunud rohkem kui kümme aastat. Nahueli mässumeelsuse ja Ernesto tõsiduse taustal hakkab uuel jahihooajal arenema värske isa-poja suhe.

„Jahihooaeg“ on mitmekihiline film täiskasvanuks saamisest, ja Garagiola käsitleb selle erinevaid elemente kindlakäeliselt. Nagu võibki eeldada, peab Nahuel, keda Bettoni realistlikult portreteerib, tegema läbi täiskasvanuks saamise riituse. Sellest protsessist saab loomulik sündmuste vallandaja, ning arvestades poisi vanust ja iseloomu, leinast rääkimata, võib juhtuda mida iganes. Üllataval kombel ootavad ka Ernestot ees muutumine ja paratamatu küpsemine, kui tal tuleb end avada. Sellest saab ainus võimalus, et sepistada nii vajalikku suhet oma kaugenenud pojaga. Kõik on nii habras, et iga väiksemgi vale samm võib suhte hävitada. Kontrastiks kõledale ja külmale metsale peavad Nahuel ja Ernesto soojendama endas oma sügavamaid tundeid teineteise vastu ning üritama samal ajal jääda emotsionaalselt haavamatuks, mattes maha oma hirmud kaotuse ees.

Sündmuse koduleht: https://poff.ee/est/filmid/309807

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
021104 / Jahihooaeg L 18.11.2017 21:15 Apollo Kino Solaris, Saal 4 6.00 - 9.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.00 € pileti kohta


EELISMÜÜK PARTNERITELE 09.11.2017
AVALIKU PILETIMÜÜGI ALGUS 10.11.2017


NB! PÖFFi KINKEPILETIT EI SAA KASUTADA PAARISTOOLIDE LUNASTAMISEKS

Piletite hinnad:
Tavapilet 8 €
Sooduspilet 6.50 €*
Paaristooli koht 9 € / sooduspilet 7.50 €* NB! Saab osta ka üksikult (Solaris kino, Coca-Cola Plaza, Kosmos IMAX)

*Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele, õpilastele, õpetajale, tudengitele ja pensionäridele  vastava dokumendi esitamisel (nõutav kohapeal).

Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, k.a. sülelapsel.

PÖFFi sooduspakett 5+ (ehk grupisoodustus) – ostes korraga välja 5 või enam piletit põhiprogrammile on iga täispileti hinnaks 6.00 €. NB! Grupisoodustuse saamiseks tuleb enne piletite ostukorvi lisamist valida piletitüübiks „Grupisoodustus“.

Kiirusta, sest soodsate piletite koguarv on piiratud!

Tallink Club One klientidele vastava sooduskoodi sisestamisel internetipoes või kliendikaardi esitamisel müügipunktis kuni 4 täispiletit hinnaga 6.50 €!

Elisa kliendile pilet 6.40 €.
Vastava koodi sisestamisel veebipoes.

Sündmuse korraldaja
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa