Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

021202 / Kala kuival

L 18.11.2017 17:15
Apollo Kino Solaris, saal 5

Yi-An on küll alles väike poiss, aga sellest hoolimata on temas käimas väsimatu heitlus. Teda vaevavad mälestused emast, isast ja õest, kellega koos ta elas kord ühes vanas kalurikülas. Need ei ole mälestused, mis mahuksid Yi-Ani väheste aastate kogemustesse; need mälestused pärinevad poisi sõnul tema eelmisest elust. Teadmatus, mis on tema mälestuste perest saanud, painab poissi järeleandmatult. Kuid palve otsida üles mereäärne küla ja tema mineviku pere tekitavad segadust nii kodus kui ka lasteaias.

Täiskasvanud Yi-Ani ümber on hõivatud igapäevaste tegevuste ning muredega, mis muudab keeruliseks lapses toimunud muutuse mõistmise. Tõeliseks väljakutseks Yi-Ani tegelikkuses on tema ema ja isa vaheline suhe. Insuldist paraneva vanaisa eest hoolitsemine on suureks proovikiviks, mis on andmas kooselule hävitavat lööki.

Lai Kuo-Ani meditatiivne debüütfilm viskab õhku mitmeid ideid ning jälgib, kuidas need avavad end ette antud raamides. Režissöör tabab midagi erilist ja toob vaataja ette esteetilisi ja poeetilisi maiuspalu, luues atmosfääri, milles peegeldub selgelt Taiwani rikas kinokultuur.

Katriin KüttSündmuse koduleht: https://poff.ee/est/filmid/306167

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
021202 / Kala kuival L 18.11.2017 17:15 Apollo Kino Solaris, saal 5
Toimunud
Hinnainfo


EELISMÜÜK PARTNERITELE 09.11.2017
AVALIKU PILETIMÜÜGI ALGUS 10.11.2017


NB! PÖFFi KINKEPILETIT EI SAA KASUTADA PAARISTOOLIDE LUNASTAMISEKS

Piletite hinnad:
Tavapilet 8 €
Sooduspilet 6.50 €*
Paaristooli koht 9 € / sooduspilet 7.50 €* NB! Saab osta ka üksikult (Solaris kino, Coca-Cola Plaza, Kosmos IMAX)

*Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele, õpilastele, õpetajale, tudengitele ja pensionäridele  vastava dokumendi esitamisel (nõutav kohapeal).

Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, k.a. sülelapsel.

PÖFFi sooduspakett 5+ (ehk grupisoodustus) – ostes korraga välja 5 või enam piletit põhiprogrammile on iga täispileti hinnaks 6.00 €. NB! Grupisoodustuse saamiseks tuleb enne piletite ostukorvi lisamist valida piletitüübiks „Grupisoodustus“.

Kiirusta, sest soodsate piletite koguarv on piiratud!

Tallink Club One klientidele vastava sooduskoodi sisestamisel internetipoes või kliendikaardi esitamisel müügipunktis kuni 4 täispiletit hinnaga 6.50 €!

Elisa kliendile pilet 6.40 €.
Vastava koodi sisestamisel veebipoes.

Sündmuse korraldaja
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa