Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

021301 / Jumala sõna

L 18.11.2017 14:45
Kino Artis, Saal 1, Tallinn

Tegu on omapärase huumoriga vürtsitatud linateosega, mille keskmes särab Søren Malling filmi tingliku nimitegelasena – Uffena. Uffe on viieliikmelise perekonna võimukas patriarh ja ise tituleeritud Jumal. Uffe on ka psühholoog, kellel on vähe usku traditsioonilistesse ravimitesse. Loomulikult on Uffe ka ühe erakordse supi retsepti ainuomanik, mis annab talle erakordse võimu pöördelisi hetki sobilikult märgistada. Kuid kas kõike seda just muidugi täpselt sellises järjestuses? See sõltub alati Uffest ehk Jumala tujudest.

Rahulik elu 1980ndate Taani äärelinnas, Risskovis, muutub päeval, kui Uffes ärkab ammu unustatud unistus saada kirjanikuks. Selleks, et n-ö Jumala elu saaks kindlasti kahe kaane vahele, mehitab ta kodu oma ustavate patsientidega, kes lisaks moraalsele toele tagavad Uffele iseenda näol ka entusiastlikud joomakaaslased. Kaootilise olukorra kasvades proovib Gerd Lillian (Lisa Nilsson) ema ja naisena anda endast parima, et värvikatest karakteritest tulvil peret koos hoida. Ema pingutustest hoolimata on aga poegadel vajalik ette võtta oma ristiretk Jumala vastu, et leida ennast ning saada täiskasvanuks.

Auhinnatud filmirežissöör Henrik Ruben Genz on toonud ekraanile Jens Blendstrupi 2004. aastal avaldatud samanimelise menuka autobiograafilise romaani. See on ajastutruu, kergelt nostalgiline, veidi kentsakas ja kohati absurdne, kuid siiski südamlik jutustus ühest perekonnast. Uffe ehk Jumalana astub üles isikupärane Søren Malling, keda siinne publik teab ehk paremini tänu teleseriaalidele „Võimu kants“ ja „Kuritegu“.

Katriin Kütt

Sündmuse koduleht: https://poff.ee/est/filmid/321258

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
021301 / Jumala sõna L 18.11.2017 14:45 Kino Artis, Saal 1, Tallinn
Toimunud
Hinnainfo


EELISMÜÜK PARTNERITELE 09.11.2017
AVALIKU PILETIMÜÜGI ALGUS 10.11.2017


NB! PÖFFi KINKEPILETIT EI SAA KASUTADA PAARISTOOLIDE LUNASTAMISEKS

Piletite hinnad:
Tavapilet 8 €
Sooduspilet 6.50 €*
Paaristooli koht 9 € / sooduspilet 7.50 €* NB! Saab osta ka üksikult (Solaris kino, Coca-Cola Plaza, Kosmos IMAX)

*Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele, õpilastele, õpetajale, tudengitele ja pensionäridele  vastava dokumendi esitamisel (nõutav kohapeal).

Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, k.a. sülelapsel.

PÖFFi sooduspakett 5+ (ehk grupisoodustus) – ostes korraga välja 5 või enam piletit põhiprogrammile on iga täispileti hinnaks 6.00 €. NB! Grupisoodustuse saamiseks tuleb enne piletite ostukorvi lisamist valida piletitüübiks „Grupisoodustus“.

Kiirusta, sest soodsate piletite koguarv on piiratud!

Tallink Club One klientidele vastava sooduskoodi sisestamisel internetipoes või kliendikaardi esitamisel müügipunktis kuni 4 täispiletit hinnaga 6.50 €!

Elisa kliendile pilet 6.40 €.
Vastava koodi sisestamisel veebipoes.

Toimumiskoht
Estonia pst. 9 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa