Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

021403 / Daens, mässuline preester

L 18.11.2017 21:00
Kino Artis, Saal 2, Tallinn

Daens? Pole kuulnudki? Ärge sellepärast veel filmi tähelepanuta jätke. Adolf Daens on üks kõigi aegade suurimaid belglasi Jacques Breli, Peter Paul Rubensi, Eddy Merckxi ja teiste kõrval, nagu näitab ka kümmekond aastat tagasi Belgias korraldatud rahvaküsitlus. Preester, kes 19. sajandi lõpus tööstuslinnas Aalstis tegutsedes seisis sealsete tööliste ebainimlike töö- ja elutingimuste parandamise eest. Valdavalt prantsuskeelsele aristokraatiale vastandudes sattus ta konflikti seda toetava katoliku kirikuga, olles sunnitud lõpuks preestriameti maha panema. Linateost peetakse flaami filmikunsti tõeliseks verstapostiks, mis võitis kümneid auhindu, nomineeriti esimese Flandriast pärit Belgia filmina Oscarile ja püsib rohkem kui 800 000 vaatajaga tänaseni riigi kõige populaarsemate ekraaniteoste seas.

Stijn Coninx hoidub siin sarnastele ajaloolistele suurfilmidele iseloomulikust melodramaatikast ja üritab taastada 19. sajandi lõpu olustikku suisa dokumentaalse täpsusega; seda kisendavam tundub sotsiaalne ebaõiglus, mida film edasi annab. Nüüdseks on selle põhjal lavastatud koguni muusikal.


Tiit Tuumalu

Sündmuse koduleht: https://poff.ee/est/filmid/322720

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
021403 / Daens, mässuline preester L 18.11.2017 21:00 Kino Artis, Saal 2, Tallinn
Toimunud
Hinnainfo


EELISMÜÜK PARTNERITELE 09.11.2017
AVALIKU PILETIMÜÜGI ALGUS 10.11.2017


NB! PÖFFi KINKEPILETIT EI SAA KASUTADA PAARISTOOLIDE LUNASTAMISEKS

Piletite hinnad:
Tavapilet 8 €
Sooduspilet 6.50 €*
Paaristooli koht 9 € / sooduspilet 7.50 €* NB! Saab osta ka üksikult (Solaris kino, Coca-Cola Plaza, Kosmos IMAX)

*Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele, õpilastele, õpetajale, tudengitele ja pensionäridele  vastava dokumendi esitamisel (nõutav kohapeal).

Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, k.a. sülelapsel.

PÖFFi sooduspakett 5+ (ehk grupisoodustus) – ostes korraga välja 5 või enam piletit põhiprogrammile on iga täispileti hinnaks 6.00 €. NB! Grupisoodustuse saamiseks tuleb enne piletite ostukorvi lisamist valida piletitüübiks „Grupisoodustus“.

Kiirusta, sest soodsate piletite koguarv on piiratud!

Tallink Club One klientidele vastava sooduskoodi sisestamisel internetipoes või kliendikaardi esitamisel müügipunktis kuni 4 täispiletit hinnaga 6.50 €!

Elisa kliendile pilet 6.40 €.
Vastava koodi sisestamisel veebipoes.

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa