Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

031301 / Jäämees

P 19.11.2017 15:00
Kino Artis, Saal 1, Tallinn
5.00
Filmi tegevus toimub 5300 aastat tagasi Ötztali Alpides, kus Kelab valitseb üht neoliitikumiaegset hõimu ja peab oja ääres pühapaika. Kord jahilt tulles avastab Kelab, et tema elukoht on rüüstatud ning kõik hõimuliikmed, sealhulgas ka tema naine ja poeg, mõrvatud. Ainus ellujäänu on vastsündinud laps. Meeletust valust pimestatuna asub Kelab koos imikuga teele, et ründajatele veretöö eest karmilt kätte maksta.

1991. aastal leitud mumifitseerunud jäämees Ötzi saatus on inspireerinud režissöör Felix Randaud tooma ekraanile emotsionaalse, filosoofilise, võimsa ja haarava põneviku. Filmitegelased räägivad reetia keele antiikset murrakut, kuid tõlge polegi loo mõistmiseks vajalik, sest kõik oluline antakse edasi žestide, hääletooni ja miimika abil.

Režissööri uudne, filosoofiline lähenemine ja näitlejate suurepärased osatäitmised pakuvad vaatajale erakordse filmielamuse.

Film on väga füüsiline – Jürgen Vogel karjuva, jooksva, võitleva jäämehena osutub perfektseks tegelaseks, kes ei ole piiblist tuntud Hiiobi kombel oma Jumala nimel kõigeks valmis. Ellujäämisvõitluses mängib tema vastast André M. Hennicke, kõrvalosas näeme Franco Nerot.

Filmi kunstilisus peitub loo sirgjoonelisuses, põnevuse hoidmises ning tugevas sidemes, mis tekib vaatajate ja filmitegelaste vahel. Randau on toonud ekraanile hullumeelse eksperimendi, mis tänu tema täpsusele ja näitlejate meisterlikkusele täielikult õnnestub.

Sündmuse koduleht: https://poff.ee/est/filmid/322703

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
031301 / Jäämees P 19.11.2017 15:00 Kino Artis, Saal 1, Tallinn 5.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.00 € pileti kohta


EELISMÜÜK PARTNERITELE 09.11.2017
AVALIKU PILETIMÜÜGI ALGUS 10.11.2017


NB! PÖFFi KINKEPILETIT EI SAA KASUTADA PAARISTOOLIDE LUNASTAMISEKS

Piletite hinnad:
Tavapilet 8 €
Sooduspilet 6.50 €*
Paaristooli koht 9 € / sooduspilet 7.50 €* NB! Saab osta ka üksikult (Solaris kino, Coca-Cola Plaza, Kosmos IMAX)

*Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele, õpilastele, õpetajale, tudengitele ja pensionäridele  vastava dokumendi esitamisel (nõutav kohapeal).

Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, k.a. sülelapsel.

PÖFFi sooduspakett 5+ (ehk grupisoodustus) – ostes korraga välja 5 või enam piletit põhiprogrammile on iga täispileti hinnaks 6.00 €. NB! Grupisoodustuse saamiseks tuleb enne piletite ostukorvi lisamist valida piletitüübiks „Grupisoodustus“.

Kiirusta, sest soodsate piletite koguarv on piiratud!

Tallink Club One klientidele vastava sooduskoodi sisestamisel internetipoes või kliendikaardi esitamisel müügipunktis kuni 4 täispiletit hinnaga 6.50 €!

Elisa kliendile pilet 6.40 €.
Vastava koodi sisestamisel veebipoes.

Toimumiskoht
Estonia pst. 9 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa