Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

011903 / Samui laul

R 17.11.2017 21:15
Cinamon V, Tartu
Kaunis seebiooperistaar Viyada (Chermarn Boonyasak) on abielus prantsuse miljonäri Jerome’iga (Prantsuse filmilavastaja Stéphane Sednaoui), tal on olemas kõik, mida vaja, kuid impotentsuse all vaevlevale mehele on naisest olulisemaks muutunud kohalik budistlik sekt ja keraamikaharrastus. Kui naine kohtub sarmika ja noorema mehega, soovib ta, et abikaasa pigem kaoks. See soov täitub, kuid sellest saab alguse verine sündmusteahel, mis viib naise küll senisest elust välja, kuid kas teeb ta ka õnnelikuks?

Tai „uue laine“ kuulsaima režissööri Pen-Ek Ratanaruangi värske krimidraama käsitleb tänapäeva Tai ühiskonnas olulisi teemasid nagu segaabielud, vaesus, vanurite probleemid ja korrumpeerunud võimuaparaat, milles ususektid on võrreldavad organiseeritud kuritegevusega.

„Samui laul“ on täis mitmeid ootamatuid süžeepöördeid, autor jätab endale õiguse laskuda fantaasiasse, jättes vaataja otsustada, mis on tõsi ja mis väljamõeldis. See on film neile, kes soovivad näha hitchcockilikku põnevikku, ja ka neile, kes ihalevad iga hinna eest kõrgklassi elustiili mugavusi. „Samui laul“ manitseb ettevaatlikkusele oma soovidega, eriti kui need puudutavad ka teiste elusid.

Tõnu Karjatse

Sündmuse koduleht: https://poff.ee/est/filmid/322539

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
011903 / Samui laul R 17.11.2017 21:15 Cinamon V, Tartu
Toimunud
Hinnainfo


EELISMÜÜK PARTNERITELE 01.11.2017
AVALIKU PILETIMÜÜGI ALGUS 02.11.2017

NB! PÖFFi KINKEPILETIT EI SAA KASUTADA PAARISTOOLIDE LUNASTAMISEKS

Piletite hinnad:
Tavapilet 8 €
Sooduspilet 6.50 €*
Paaristooli koht 9 € / sooduspilet 7.50 €* NB! Saab osta ka üksikult (Cinamon)

*Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele, õpilastele, õpetajale, tudengitele ja pensionäridele  vastava dokumendi esitamisel (nõutav kohapeal).

Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, k.a. sülelapsel.

PÖFFi sooduspakett 5+ (ehk grupisoodustus) – ostes korraga välja 5 või enam piletit põhiprogrammile on iga täispileti hinnaks 6.00 €. NB! Grupisoodustuse saamiseks tuleb enne piletite ostukorvi lisamist valida piletitüübiks „Grupisoodustus“.

Kiirusta, sest soodsate piletite koguarv on piiratud!

Tallink Club One klientidele vastava sooduskoodi sisestamisel internetipoes või kliendikaardi esitamisel müügipunktis kuni 4 täispiletit hinnaga 6.50 €!

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa