Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

REIGO AHVEN TRIO feat. JUKKIS UOTILA (Soome) "Remember" / Jõulujazz 2017

P 3.12.2017 17:00
Kumu Auditoorium
8.00 - 12.00
Jõulujazz 2017
REIGO AHVEN TRIO feat. JUKKIS UOTILA (Soome)
“Remember”
Pühapäev, 3. detsember 2017 kell 17.00 Kumu auditoorium


Särav ja võimekas trummar Reigo Ahven, kelle täpset kätt on hinnanud lugematud eesti koosseisud esitleb lõpuks oma trio debüütalbumit „Remember“. Plaadil kõlab ehe jazziklassika, nõnda nagu see võis kõlada jazzi tippajal aastal 1958. “Soov oli mängida jazzmuusikat nii nagu ta toimis oma ajas – elav, spontaanne, inimlik, kordumatu ja vahetu,” kommenteerib trummar. Lisaks kuuleb kontserdil Jukkis Uotila loomingut.

Reigo Ahvena energiavaramu on põhjatu – ta veab juba mitmendat aastat jazziklubi Philly Joe’s, mis pälvis 2016. aastal Jazziedendaja tiitli, inspireerib lapsi ja isegi täiskasvanuid trummidega tutvust tegema ning ta mängib paljudes pop- ja jazzansamblites. “Mind on mõjutanud bändid, kus olen mänginud, nagu 4Tune Quartet, Marjamaa Brothers, John Doe, SPAR, Lenna, Vägilased ja Def Räädu.” Reigo Ahvena jaoks on muusika põhiomadusi protsessi nautimine, teadlikkus, et sa ei pea olema kohal, vaid põnevam on teel olla. Bändi tegemine on Ahvena sõnul nagu pereelu – peale pillimängu sobivuse peab ka muu sobiv olema – austus ja teineteise poole paindumine.

Trio moodustati viis aastat tagasi, kui Reigo kutsus endaga mängima rahvusvahelise renomeega muusikud, kellega oli ühtne mõistmine – trummar Jukkis Uotila ja basskitarrist-kontrabassisti Peedu Kassi. Soome legendaarne trummar ja pedagoog Jukkis Uotila on kõrgelt hinnatud ka pianistina, eriti just jazziklassika stiilse esitajana. Reigo peab teda Euroopa üheks parimaks trummariks. Bassisti jazzitrio Peedu Kass Momentum tuuritab aga aina laialdasemalt välismaal ning kevadisel Jazzkaarel pälvis trio Aasta Jazzansambli tiitli. Jõulujazzil on oodata Reigo Ahvena Triolt isuäratavat ja inspireerivat kontserti.

Koosseis:
Reigo Ahven – trummid
Jukkis Uotila – klaver
Peedu Kass – kontrabass

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
REIGO AHVEN TRIO feat. JUKKIS UOTILA (Soome) "Remember" / Jõulujazz 2017 P 3.12.2017 17:00 Kumu Auditoorium 8.00 - 12.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Pilet 12.-, sooduspilet 8.-*
Alates 1. novembrist pilet 15.-, sooduspilet 10.-*

*Sooduspilet kehtib õpilasele, üliõpilasele, pensionärile, erivajadustega inimesele ja ITIC kaardi omanikule koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal).

Danske Banki kliendile piletid -20% täishinnast.
NB! Sooduspileteid on piiratud koguses!
Vaata lisa www.danskebank.ee/jazzkaar

Toimumiskoht
Weizenbergi 34 / Valge 1 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee