Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Harlem Globetrotters

E 13.3.2017 19:00
Saku Suurhall
29.90 - 89.00
Sisaldab lisatasusid
Maailmakuulus Harlem Globetrotters on pärast 15 aastat taas Tallinnas

Maailmakuulus Harlem Globetrotters, kuhu kuuluvad mitmed suurepärased ja imelised korvpallurid kogu planeedilt on tulemas Tallinnasse. 2017. aasta maailmatuurne Eesti etendus leiab aset 13. märtsil kell 19:00 Saku Suurhallis. Sooduspiletid on juba müügil ja saadaval kuni 31. detsembrini kõigis Piletilevi müügipunktides.

Hiljuti lõpetas Harlem Globetrotters oma 90ndat aastapäeva tähistava tuuri. Selles raames nimetasid nad Paavst Francise 9ndaks Globetrottersi auliikmeks, kõndisid New York Fashion week’i laval, käivitasid koostöös Robin Robertsiga projekti nimega Great Assist ning nimetasid Robertsi 10ndaks auliikmeks. Great Assisti eesmärgiks on järgmise 10. aasta jooksul jagada üle 100 miljoni naeratuse ja ühtlasi aidata mitmeid Põhja-Ameerika kogukondasid erinevate heategudega. Võideldakse koolikiusamise vastu, külastatakse lastehaiglaid, ollakse vabatahtlikud supiköökides ja palju muud head.

2017. aasta maailmaturnee raames on võistkonna nimekirjas mitmed suured staarid nagu Big Easy Lofton, Ant Atkinson, Hi-Lite Bruton, Thunder Law, Bull Bullard ja Cheese Chisholm. Võistkonnast ei puudu ka naisstaarid, keda esindavad TNT Lister and Ace Jackson. Globetrottersite ainulaadne etendus on ületamatult üks parimad ja põnevamaid meelelahutusi maailmas. Igal mängul näidatakse publikule imelisi pallikäsitlus oskusi, uskumatuid pealtpanekuid, trikiviskeid, naerutavat komöödiat ning kaasatakse palju rahvast oma etendusse. Pärast etteasteid jagavad Globetrottersi staarid autogramme ning teevad fännidega pilte.

Harlem Globetrottersi show on vaieldamatult kõige legendaarsem spordishow maailmas, nad keskenduvad ainulaadsele perekondlikule meelelahutusele ning imeliste korvpallioskuste näitamisele juba viimased 90. aastat. Nende ajalugu on olnud kirju ning nad on esinenud 122 riigis kuuel erineval kontinendil, pakkudes vapustavalt mängulisi etteasteid ja pöörates ka kõige spordikaugemad inimesed korvpalliusku. Nad on lõbustanud viimase 90. aasta jooksul sadu miljoneid fänne, kelle seas on olnud ka paavste, kuningaid, kuningannasid ning president. Harlem Globetrotters Inc. on tütarettevõte, mis kuulub Herschend Enterprises-le, viimane on ühtlasi maailma suurim meelelahustuslik perefirma USA-s.

Kui soovite nende kohta veel teada, külastage kindlasti nende kodulehte www.harlemglobetrotters.com ning usinamad säutsujad saavad nende tegemisele kaasa elada Twitteri vahendusel, kus nende kasutaja on @Globies.

HGI sotsiaalmeedia lingid:
https://twitter.com/Globies
https://www.facebook.com/HarlemGlobetrotters
https://www.youtube.com/harlemglobetrotters
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Harlem Globetrotters E 13.3.2017 19:00 Saku Suurhall 29.90 - 89.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Sõbrapäevaks: Otsatribüün 000, 2 piletit korraga hinnaga 37 €
Pakkumine kehtib kuni 15.02.17 (k.a) 
(alates 16.02, ühe pileti hind 29 €)

Hinnad
• Istekoht parteris 79 € (väga hea vaatega kohad)
• Istekoht I tasand 19 € - 39 € (vastavalt asukohale) / sooduspilet lapsele 5-14a (k.a) 24 € - 35 € (sõltuvalt istekohast)
• Magic pass 35 € Kehtib koos Harlem Globetrotters show piletiga!
 Magic Pass’i näol on tegemist lisashow’ga enne põhiürituse algust. Magic Pass pileti saab soetada ainult siis, kui on  olemas  pileti põhishow’le. Kõigil alaealistel peab olema täiskasvanud saatja.
•Kõigil MAGIC PASS showl osalejatel peab olema kehtiv pilet  põhishow’le ning MAGIC PASS pilet.
 Magic pass võimaldab : Kohtuda Mängijatega, mängida nendega korvpalli, saada eelisjärjekorras mängijatega autogrammi ja pilti teha.
Magic Pass show algab 17:30, sissepääs saali 17:00
• Restoranipilet 79 €
• Ratastoolikoht 19 €
Kuni 4 aastased (k.a) saavad kontserdile tasuta, kui istuvad süles. Üks laps vanema süles.

Kõikidele Saku Suurhallis toimuvatele sündmustele lisandub teenustasu 0.90€/ pilet.
(Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parendamiseks.)LISAINFO:
Ratastoolikohad asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal (12 kohta).
Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist  info@piletilevi.ee tel: +372 6659534.
Sissepääs ratastooliga: Saku Suurhalli B1 pääslast

Restoranipileti hind sisaldab pääsu üritusele, istekohta 4-kohalises lauas ja buffet-õhtusööki 30 € vääringus. Kõik lauad restoranis on 4-kohalised ja kõigile piletiostjatele on tagatud võrdselt hea nähtavus lavale. Restoranipiletiga sissepääs majja B1 tähistusega pääslast, kus toimub registreerimine lauda. Pileti maksumus ei sisalda jooke; neid on võimalik igal külastajal oma soovi kohaselt täiendavalt kohapeal juurde osta. Menüü koosneb eel-, pea- ja magusroogade valikust. Valikuga on võimalik tutvuda www.sakusuurhall.ee kodulehel, antud ürituse infos.


Palume enne piletite ostmist veenduda, kas valitud sektor ja istekohad on teile meelepärased. Üritusepõhise detailse saaliplaani leiate www.sakusuurhall.ee kodulehel, antud ürituse infos.


Kuni 4 aastased (k.a) saavad kontserdile tasuta, kui istuvad süles. Üks laps vanema süles.
Piletid müügil toimumise päeval kohapeal kell 18:00-19:30
Uksed avatakse kell 18:00, algus kell 19:00.
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud

Toimumiskoht
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Loud'n Live Promotions Estonia OÜ
Tartu mnt. 17 Tallinn Harju
53956875