Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

FIA WORLD RALLYCROSS CHAMPIONSHIP ROUND - NESTE WORLD RX OF LATVIA

R 15.9.2017 16:00 - E 18.9.2017 12:00
10.00 - 300.00
Rallikross on kõvade meeste  kiire ja hõlpsalt jälgitav võistlus, mis toob kokku absoluutsed tipprallisõitjad nagu näiteks Gymkhana tähe Ken Blocki, rallilegend Peter Solbergi ja isegi 9-kordse WRC meistri Sébastien Loebi. Nendele maailmanimedele lisaks on võistluse stardijoonel Läti tõusvad autosporditähed Reinis Nitišs ja Jānis Baumanis. Pilootide käsutuses on 600 hobujõudu arendavad ja kiiruseni 100 km/h F1-vormelitest kiiremini kiirendavad ralliautod. Piloodid autodevahelist kokkupuudet ei pelga ja väga sageli selgub võitja alles pärast vihast võistlust, mis garanteerib publikule kaks päeva täis adrenaliini ja võistluspõnevust.

FIA Maailmameistrivõistlused Rallikrossis on kiire, põnev ja pealtvaatajasõbralik võidusõidusündmus kombineeritud pinnasel. 600 hobujõuga Supercar klassi kuuluvate autode roolis on maailmaklassi juhid, sealhulgas tuntud isikud nagu WRC ja Wold RX tšempion Petter Solberg, DTM tšempion Mattias Ekstrom, Top Gear USA saatejuht Tanner Foust ning lätlased Latvians Reinis Nitišs ja Jānis Baumanis.

Lätlased ei võõrusta mitte ainult ülalpool mainitud World RX Supercar klassi vaid ka Euro RX Supercar, Super1600 klasse.

Rallinädal algab laupäeval avatud harjutussõitudega ja esimese kahe kvalifikatsioonisõiduga ning lõppeb pühapäeval viimaste kvalifikatsioonisõitude, poolfinaal- ja finaalvõidusõitudega.

Tribüünilt A on võimalik näha kogu rada, eriti peasirget ja esimesi kurve. Osa tribüünidest jääb varikatuse alla. See tribüün asub hooldusalale kõige lähemal.
• Tribüünil asuvad istmed pole nummerdatud.
• Pilet hõlmab ka ligipääsu hoolduspargile.

Tribüünilt B näevad pealtvaatajad peaaegu kogu rada ning sealt avaneb parim vaade stardi- ja finišijoonele ning Joker rajale.
• Tribüünil asuvad istmed pole nummerdatud.
• Pilet hõlmab ka ligipääsu hoolduspargile.

Tribüün C paigutatakse olemasolevale Biķernieki ringrajaautode võidusõidurajale. Tribüüni keskosa kõrgub vahetult suurima hüppekoha ees ja, sõltuvalt müüdud piletite arvust, laiendatakse seda mõlemas suunas.
Pealtvaatajad näevad suuremat osa rajast. Hoolduspark on 10 minutilise jalutuskäigu kaugusel.
• Tribüünil asuvad istmed pole nummerdatud.
• Pilet hõlmab ka ligipääsu hoolduspargile.

Tribüünilt D näevad pealtvaatajat umbes poolt võidusõidurada.
• Tribüünil asuvad istmed pole nummerdatud.
• Pilet hõlmab ka ligipääsu hoolduspargile.

Üldine ligipääs võidusõiduraja metsapoolses osas. Pealtvaatajatele piiratud nähtavus.
• Pilet ei hõlma ligipääsu hooldusparki.

VIP piletid hõlmavad eraldi parkimisala tribüünide lähedal, toitlustust küttega telgis, erilist VIP tsooni ja tribüüne, millelt on nähtav valdav osa võidusõidurajast, eriti hästi aga algus ja Joker rada.
• Pilet hõlmab ka ligipääsu hoolduspargile..

Ainult Läti kodanikel

Sissepääsupilet puudega isikule (ei liigu ratastoolis, on Läti kodanik)
sektor C
Hind: 1 EUR
Pilet on kehtiv puudega isiku puhul, kes ei liigu ratastoolis ning on Läti kodanik. Juhul, kui puudega isik on laps vanuses alla 18 aastat, siis ka tema saatja peab ostma sama pileti (1 EUR). Ürituse toimumise kohal sissepääsu juures peab koos sissepääsupiletiga esitama ka kehtiva puudega isiku tunnistuse. Ürituse korraldajal on õigus keelata sissepääs külastajal, kui koos puudega isiku piletiga ei ole esitatud kehtivat puudega isiku tunnistust.

Kõik eelpool väljatoodud isikud peavad sissepääsu juures esitama kehtiva puudega isiku tunnistuse!

Sündmuse koduleht: http://latviarx.lv/lv/

Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Sündmused