Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

KOK / King of Kings

L 14.10.2017 19:00
Tondiraba jäähall, Tallinn
KOMINSUR esitleb!
King of Kings toob tippvõitlejad taas Eestisse

Juba oktoobris toimub Tondiraba jäähallis rahvusvahelise võitluskunstisarja King of Kings 49. Grand Prix etapp.
Turniiril osalevad tuntud Eesti võitlejad Pavel Semjonov, Marat Mirzabalajev, Rain Karlson, Andra Aho, Hendrik Themas, Ahti Pikkur, Ilyas Rustamov, vennad Mirkko ja Markko Moisar ja paljud teised.

Turniiri esimene osa koosneb kuuest matšist, kus vaatajad näevad professioonalset poksi, Muay Thaid  ja K-1 kohavõitlust. 
Teine osa on tõeliselt kompromissitu lahing, kus publikut ootab nelja mehe turniir kaalus kuni 85 kilogrammi ning samal õhtul selgub ainult üks võitja, kes saab kandideerida King of Kingsi maailmameistritiitlile. Eestit esindab sellel turniiril tõusev täht Ahti Pikkur. Välisriikide esindajatest nelja mehe turniiril osalevad kogenud Daniel Forsberg Soomest, amatöör ja professionaalide maailmameister Pavel Turuk Valgevenest ning eestlast Maxim Vorovskit võitnud kickboxingu ja Muay Thai maailmameister, ukrainlane Alexander Oleinik. See ei ole lihtsalt turniir, see on tõeline lahing. Kes neist saab võitjaks selgub 14. oktoobril.

Lisaks turniirile saab näha kahte superfighti, kus astuvad võistlustulle tuntud Eesti võitlejad Iljas Rustamov, Hendrik Themas ja Mirkko Moisar.

Õhtu tipphetkeks on valitseva maailmameistri, moldovlase Stanislav Renitse ja tuntud Eesti võitleja Markko Moisari kokkusaamine. Möödunud aastal võitis Markko nelja mehe turniiri ja sai õiguse võistelda maailma tšempioni tiitli eest. 
King of Kingsi 49. Grand Prix etapp toimub Tallinnas Tondiraba jäähallis 14. oktoobril ja seda näidatakse 80 riigis tõlgituna 20 keelde.

NB! Ürituse toimumise päeval pileti hind on  30 EUR
Informatsioon VIP laudade ja muu kohta: http://kokfights.ee/index.php/ticketsvip/
Lisainformatsioon: www.kokfights.ee
Tule, läheb kuumaks!
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
KOK / King of Kings L 14.10.2017 19:00 Tondiraba jäähall, Tallinn
Toimunud
Hinnainfo

Kõikidele Tondiraba Jäähallis toimuvate ürituste piletihindadele lisandub teenustasu 0.60€/ pilet.

Lisainfo:
Vanusepiirangut ei ole.
Uksed avatakse kell 18:00
Ürituse algus 19:00.
Kestus ca. 5 tundi
Piletid müügil ka toimumise päeval kohapeal.
Foto- ja videokaamera - ei ole lubatud.

Ratastoolikohad asuvad sektorite A4 ja B1 taga, saatja pääseb üritusele tasuta ja tema kohad asuvad A4 ja B1 sektoris, reas 7, kohad 1-7. Ratastoolipileteid on võimalik broneerida läbi Piletilevi kontori aadressil info@piletilevi.ee või telefonil 6659534. Ratastoolipiletiga sissepääs peaustest.

NB! I korrusel sektorite A1- A4, B1, B2 osaliselt, C3 osaliselt, C4 ja D1-D4, 1. rea ees on piire, mis on paigaldatud ohutuse tagamiseks.
I korruse sektorite  B2-B4 ja C1-C3 7. rea ees on piire, mis on paigaldatud ohutuse tagamiseks.
II korruse, kõigi 1. rea kohtade ning II korruse vahekäikude kohal asuvate istekohtade ees on piire, mis paigaldatud ohutuse tagamiseks.

Toimumiskoht
Varraku 14 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Kominsur OÜ
Villardi 22 Tallinn 10136 Harju
58006653
info@kokfights.ee