Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

TALLINN MUSIC WEEK 2017 - AUX @ TMW

R 31.3.2017 22:00
Balti jaama linnalähirongide ootepaviljon
10.00
27. märtsist 2. aprillini üle Tallinna toimuva uue muusika ja linnakultuuri festivali Tallinn Music Week (TMW) raames toimub klubisarjade AUX, Mürk ja Isola ühisel jõul Balti jaama ajaloolises linnalähedaste rongide reisijate ootepaviljonis peomaraton Balti Jaama Tunnel.

Balti Jaama Tunneli peomaratoni avab reedel, 31. märtsil kell 21.00 baleaari biiti psühhedeeliaga ristav Su—Mu. Teiste seas kuuleb reedel ka Euroopa house muusika müüdiks ja hästihoitud saladuseks kutsutud Soome produtsenti Jori Hulkkoneni ning varaste hommikutundideni kestva peo üheks oodatuimaks esinejaks on Ühendkuningriigi uuendusliku tantsumuusika tunnusnimest DJ Pearson Sound.

AUX @ TMW ajakava:
21:30 uksed
22:00 SU—MU ✺ (EE)
22:45 Mazde (DE)
23:30 Timo Kaukolampi (FI)
00:30 Jori Hulkkonen (FI)
01:30 Pearson Sound (UK)
03:00 grad_u (LT)
03:45 Rhythm Baboon (PL)

Tallinn Music Week 2017 esitleja on Nordea pank, suurtoetajad Telia, Kultuuriministeerium, Visit Estonia, Nordic Hotel Forum ja Eesti Meedia.

Juba üheksandat korda aset leidval sündmusel esineb pealinna klubides ja kontserdisaalides üle 200 eripalgelise artisti üle maailma. Festivalilava programm hõlmab 30 kontsertpaika. Lisaks kontsertidele pealinna klubides toimuvad TMW raames muusikatööstuse konverents, tasuta „Linnalava“ kontserdid, vestlussari „TMW jutud”, restoranifestival „TMW maitsed”,  Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskuse kureeritud eriprogramm „TMW kunst“ ja Disainiturg.

TMW festivali kontsertidel, mis lõppevad pärast 23.00, on vanusepiirang 18 eluaastat ning festivali külastajatele kehtivad igas erinevas kontserdikohas ja klubis kehtestatud majareeglid.

Sündmuse koduleht: http://tmw.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
TALLINN MUSIC WEEK 2017 - AUX @ TMW R 31.3.2017 22:00 Balti jaama linnalähirongide ootepaviljon 10.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Eelmüük 10€ / ukselt 15€

Üksikpilet garanteerib sissepääsu piletil märgitud kontserdipaigas ja kuupäeval toimuvale üritusele. Kontserdipaigast väljumisel kaotab pilet kehtivuse. Eelmüügist ostetud üksikpileti omanikel on kontserdipaika pääsemisel eelisõigus festivalipassi omanike ees. Pileti ostmine kontserdipaikade uksel on enamikul juhtudel võimalik vaid sularahas.

Festivalipass (tmw.ee) tagab sissepääsu kõikidele Festivali kontsertidele (välja arvatud avakontsert), eeldusel, et vastav kontserdipaik ei ole välja müüdud.

Telliskivi pass hõlmab 4 kontserti Telliskivi Loomelinnakus.

Toetajapass (tmw.ee) tagab eelisjärjekorras sissepääsu kõikidele TMW 2017 kontsertidele (avakontsert etteregistreerimisega). Toetajapass, mis tagab eelisjärjekorras pääsu kõikidele TMW kontsertidele, sh TMW avakontserdile (etteregistreerimisega) ja TMW delegaadibaaridesse ning pakub võimalust personaliseeritud  programmisoovitusteks on müügil TMW kodulehel tmw.ee.

Eelmüügi soodustused Nordea panga ja Telia klientidele:
Nordea pangakaardi valdajale: 10%
Nordea Gold krediitkaardi valdajale: 20%
Nordea Platinum krediitkaardi valdajale 30%
Telia klientidele: 20%
Täpsema info soodustuste ja nende rakendamise kohta leiab Nordea ja Telia iseteeninduskeskkondadest

TMW festivali kontsertidel, mis lõppevad pärast 23.00, on vanusepiirang 18 eluaastat (välja arvatud koos seadusliku esindajaga) arvestades, et festivali külastajatele kehtivad igas erinevas kontserdikohas ja klubis kehtestatud majareeglid.

Toimumiskoht
Toompuiestee 37 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Musiccase OÜ
Telliskivi 60a Tallinn 10412 Harjumaa
+372 627608
info@tmw.ee